Přeskočit na obsah

Dnes máte poslední šanci získat novou TOP hru jako dárek!

V uplynulých týdnech jste mohli získat naši novou prémiovou hru Ullovo srdce jako dárek ke všem objednávkám nad 1000 Kč. Dnes tato akce však končí – jestli ji ještě chcete využít, máte poslední šanci.

ull konec

Jak na to?

Jednoduše – udělejte na našem e-shopu nákup za víc jak 1000 Kč. Je jedno, jestli si objednáte předchozí díly této prémiové hledačky nebo si vyberete jakékoli jiné hry nebo třeba kolekci.

Až vám hry budeme doručovat, přijde spolu s nimi i aktivační kód ke hře Ztracené země 7: Ullovo srdce, kterou získáte v plné verzi a rovnou ve sběratelské edici, tedy se všemi dostupnými bonusy.

image 48

O jakou hru jde?

Ullovo srdce je zbrusu nová prémiová hledačka, která vyšla tento měsíc. Můžete si na ni přečíst recenzi, ale i ohlasy hráčů, kteří už ji stihli odehrát. Jde o sedmý díl série Ztracené země – předchozí díly jsme shrnuli zde.

ull dily 1
Obrázek ze hry Ullovo srdce

Dnes naposled můžete získat prémiovku za 1000 Kč

Pokud chcete této akce využít, musíte do dnešní půlnoci stihnout vytvořit objednávku nad 1000 Kč a zaplatit ji. Pak už se můžete jen těšit – Ullovo srdce vám přijde automaticky. Stejně jako ostatní objednané hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *