Máme pro vás novou kolekci! Sběratelské edice našich oblíbených hledaček! A k tomu tři hry jako dárek!

Je to nějaký ten pátek, co vyšla poslední kolekce, a tak jsme si řekli, že je čas otevřít podzimní sezónu novou kolekcí. Nabízíme vám strávit sychravé podzimní dny ve společnosti našich vymazlených hledaček vydaných v češtině – ponořte se do tajemných, pohádkových i dojemných a veselých příběhů a odhalte všechna tajemství, která se v nich skrývají! Za odměnu od nás dostanete tři hry jako dárek!

nova kolekce
Kolekce her 10+3

Jaká je nová kolekce her 10+3?

Hledačky patří dlouhodobě mezi velmi oblíbený žánr mezi našimi hrami, a tak jsme poskládali tuto kolekci jenom z nich. Milovníci hledaček by tak měli zpozornět, protože tady jich najdete hned deset na jednom místě. Vlastně třináct – ale o tom později.

image 73
Obrázek ze hry Rodinná tajemství

Hledačky jsou často vytvořené pro zkušenější nebo dokonce dospělé hráče – mívají tajemný příběh, vyžadují logické myšlení a kladou nároky na pozorné hledání. Jsou tu ale výjimky: hledačky zaměřené na děti – takové, které mají pohádkovou nebo zamilovanou atmosféru a dobrou hratelnost. My jsme naši novou kolekci 10+3 poskládali z obou druhů těchto her, aby si na své přišla celá rodina.

A pozor! Máme tu dvě novinky!

  • 1) Všechny hry na kolekci jsou ve sběratelské edici
  • 2) Kolekce obvykle rozesíláme na DVD. Ale jdeme s dobou a je nám jasné, že ne každý dnes má k dispozici DVD přehrávač. A tak mohou zájemci získat celou kolekci i v elektronické distribuci!

Udělejte si radost a pořiďte si kolekci 10+3 – užije si s ní spoustu zábavy celá rodina!

image 74
Obrázek ze hry Hříchy otců

Hra vhodná pro děti: Legenda o Sněžném království

Hned v úvodu si představme hru, která se asi ze všech na kolekci nejvíc hodí pro malé hráče. Jmenuje se Legenda o Sněžném království a jde o romantický pohádkový příběh odehrávající se ve fantasy království. Setkáme se zde s láskou mezi lovcem a zakletou princeznou.

Čím je hra výjimečná? Především svým pohádkovým laděním, díky kterému je vhodná jak pro menší hráče, tak pro všechny romantické duše.

image 75
Legenda o Sněžném království – Sběratelská edice

Horory: Děti ticha, Město mimozemšťanů a Ukradené vzpomínky

A pojďme na opačný konec spektra – na hororové hry, které jsou vhodné spíše pro vyspělejší hráče.

Děti ticha

Hlavní hrdinka Ann nemůže dojít klidu. Když byla malá, její mladší bratr tragicky zahynul. Jeho duch ji nyní přivádí do starého opuštěného domu u jezera.

Čím je hra výjimečná? Děti ticha přináší hráčům klasickou thrillerovou až hororovou atmosféru a silný psychologický příběh.

image 76
Děti ticha – Sběratelská edice

Město mimozemšťanů

Město Fort Nightinhale oficiálně neexistuje. Říká se, že za války tam probíhaly jakési vědecké a vojenské výzkumy, které se nepovedly. Město je opuštěné, přesto se z něj do světa šíří nebezpečný virus.

Čím je hra výjimečná? Ani minutu si nebudete jistí, kam tenhle příběh směřuje. Kdo za vším stojí? Armáda? Vědci? Nebo snad mimozemšťané?

image 77
Město mimozemšťanů – Sběratelská edice

Ukradené vzpomínky

Každá z hororových her na kolekci je jiná. V této se ponoříte do příběhu mladé ženy, které hledá své ztracené dítě. Jenže při pátrání po něm zjišťuje, že její milovaný manžel je úplně jiný člověk, než si vždycky myslela. Najde pravdu?

Čím je hra výjimečná? Existuje druh fobie, který lidem přináší strach z klaunů a loutek. Právě toho se vám tady dostane až až – vstupujete do paralelního světa, kde jsou z lidí dřevěné loutky a vaším úhlavním nepřítelem nebezpečný klaun.

image 78
Ukradené vzpomínky – Sběratelská edice

Napínavé hry vhodné pro celou rodinu: Nová Atlantida, Hříchy otců

Další hledačky nejsou možná úplně vhodné pro malé děti, ale ty větší je už zvládnou bez problémů. Tyhle hledačky nejsou ani hororové nebo krvavé, ani se nevěnují nějakým psychologickým thrillerovým dějovým linkám. Naopak – jejich hlavní náplní je napětí a dobrodružství. Pojďme si je představit:

Nová Atlantida

Hra, která se odehrává pod vodou – tam, kde je bájná Atlantida – a také ve vesmíru – tam, kde vznikla nová vesmírná stanice. Stará a nová tajemství se zde spojují v jeden velký, dobrodružný příběh.

Čím je hra výjimečná? Spojením fantasy a scif-i lokací. Podíváte se do antických prostor Atlantidy i do supermoderního prostředí vesmírné stanice.

image 79
Nová Atlantida – Sběratelská edice

Hříchy otců

Tohle je zase úplně jiný typ hry. Jde o romantický dobrodružný příběh. Vaše láska zmizela za podivných okolností – dokážete ji zachránit?

Čím je hra výjimečná? Na této kolekci jde rozhodně o jednu z nejromantičtějších her. Zároveň hra není příliš náročná a nabízí spíš oddechovou zábavu. Nechte se unášet na vlnách příběhu a užívejte si poklidné hraní!

image 80
Hříchy otců – Sběratelská edice

Dvojice her z Domu 1000 dveří: Dlaň Zarathustry a Rodinná tajemství

V kolekci máme i dva krát dvě hry, které spojuje stejný herní svět. Prvně si představme Dům 1000 dveří, ve kterém se odehrávají dva z našich příběhů.

Dlaň Zarathustry

V Domě 1000 dveří přebývají duchové. Každé dveře v tomto domě mohou vést do paralelního světa. Nyní se v něm však našel prokletý šperk – a ten je potřeba zničit.

Čím je hra výjimečná? Schválně – kolik znáte hledaček, které mají více než stovku lokací?

image 81
Dlaň Zarathustry – Sběratelská edice

Rodinná tajemství

Do Domu 1000 dveří se dostává mladá spisovatelka, která přišla o svou inspiraci. Najde ji v desítkách pokojů, ve kterých žijí duchové se svými příběhy a trápeními?

Čím je hra výjimečná? Má okolo 90 lokací, což je rozhodně úctyhodná rozsáhlost herního světa. Navíc zde duchové nehrají jen jakési druhé housle jako ve většině hledaček, ale jsou přímo v centru dění!

image 82
Rodinná tajemství – Sběratelská edice

Dvojice her z ostrova Sacra Terra: Andělská noc a Polibek smrti

Ve stejném herním světě se odehrávají také další dvě hry. Patří k těm hororovějším, tak si je pojďme představit na závěr.

Andělská noc

Ocitáte se v nemocnici, která ve středověku sloužila jako léčebna pro malomocné. Brzy však zjistíte, že tady nešlo o léčení pacientů. Nemocnice má za sebou opravdu hrůznou historii!

Čím je hra výjimečná? Velmi dobře zvládnutou mrazivou atmosférou a zajímavou zápletkou, která je v rámci hledaček docela originální.

image 84
Andělská noc – Sběratelská edice

Polibek smrti

Odehrává se ve stejném světě jako Andělská noc, ale je úplně jiný. Na svět v něm přichází sukuba a snaží se odloudit snoubence hlavní hrdinky. Budete se muset vydat do tajemných míst města a svou lásku si vybojovat.

Čím je hra výjimečná? Přestože je součástí jakési série jde o naprosto originální a samostatný příběh, který lze hrát v návaznosti na Andělskou noc, ale i samostatně.

image 83
Polibek smrti – Sběratelská edice

Tři bonusy: Volání lásky, Zlomená deska a Noční můra

Slibovali jsme, že se dostaneme k tomu, proč kolekci uvádíme jako 10+3. Na základním DVD je totiž deset her. My vám ale k této kolekci pošleme další 3 hry zdarma – jako dárek. A jsou vybrané podle podobného klíče jako hry na hlavní kolekci. Jedna je vhodná pro děti, další je dobrodružná a třetí hororová.

Volání lásky

Krásný a romantický příběh vypráví o lásce mladé dívky a příslušníka znepřáteleného rodu Aurélia. Pohádková fantasy atmosféra vás plně pohltí a něžný příběh se bude hodit i pro menší děti.

Čím je hra výjimečná? Tady je to zcela jasné: průvodce hrou vám bude dělat opravdu roztomilý dráček!

image 85
Volání lásky – Sběratelská edice

Zlomená deska

Zlomená deska je prvním dílem série Tajemný park. Poprvé se v ní dostanete do Tajemného parku a zjistíte, co stojí za tím, že se v okolí ztrácejí lidé a dějí opravdu divné věci.

Čím je hra výjimečná? Vytváří vlastní velmi osobitý herní svět, který následně zúročuje i v dalších dílech série.

image 86
Zlomená deska – Sběratelská edice

Noční můra

Příběh téhle hry je přesně takový jako její název: probudíte se v jakési podivné léčebně – připoutaní k posteli a vydaní na milost a nemilost opravdu nebezpečně působícím „lékařům“.

Čím je hra výjimečná? Opravdu děsivou atmosférou. Tohle je hra jako ušitá pro milovníky hororů!

image 87
Noční můra – Sběratelská edice

Hry vám podrobně představíme v následujících týdnech

Dnes jsme vám představili celou kolekci a u jednotlivých her vypíchli jen to nejdůležitější. V následujících týdnech se ale můžete těšit na to, že hry budeme představovat velmi podrobně. A můžete se těšit i na speciální slevové akce.

image 88
Obrázek ze hry Volání lásky – Sběratelská edice

Zahltili jsme vás? Pojďme si to všechno shrnout do pár bodů!

  • 1) Kolekce obsahuje 10 hledaček. 3 dostanete jako bonus, aniž byste pro to museli cokoli udělat. Tedy dohromady 13 her.
  • 2) Všechny hledačky jsou ve sběratelské edici – čekají vás tedy bonusové materiály a hlavně spousta bonusový kapitol!
  • 3) Na kolekci získáte všechny hledačky za výhodnější cenu, než kdybyste je kupovali samostatně
  • 4) Hru můžete získat buď klasicky na DVD, anebo POPRVÉ také v elektronické distribuci
image 89
Kolekce hledaček 10+3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *