Přeskočit na obsah

KDO JSME A PROČ TO DĚLÁME

Kdo jsme a proč to děláme

Jsme ryze česká firma s více než dvacetiletou tradicí. Na naše hry máme v České a Slovenské republice exkluzivní práva. Nyní je v naší nabídce více než 500 originálních her.

Naše hry jsou jiné. Jsou pro “příležitostné” hráče. Tedy pro obyčejné lidi, kteří si chtějí po perném dni třeba na půl hodinky odpočinout. A k tomu chtějí hru snadno pochopitelnou, v češtině, za stovku a ne za tisíce. A pokud v nich je napínavý příběh a ne jen samé střílení, pak jsou spokojeni. A my také…

Proč se vám budou líbit naše hry?

  • jsou plně v češtině
  • naučíte se hrát za minutku a zábava vydrží na dlouho
  • jsou bez násilí (i když někdy strašidelné)
  • jsou jednoduché na instalaci i na ovládání
  • pokud si naši hru koupíte, je již navždy Vaše – ne jako hry v mobilu, kde musíte stále něco dokupovat, i když se hra vydává za „bezplatnou“. Hra je skutečně Vaše, bez reklam a mikroplateb.

Přidejte se i Vy ke spokojené rodině desetitisíců našich spokojených hráčů!

Pro vaši zábavu nabízíme přehršel různých žánrů her. Mnohé jsou originální a jinde je nenajdete.

Pokud nás znáte delší dobu, víte, že naše hry šly dlouhá léta zakoupit ve stáních tisku, „PNSkách“. Doba covidová a pocovidová však ubrala na významu trafikám a zdůraznila výhody digitální distribuce. Můžeme jen spekulovat, jestli je to dobře nebo špatně, jak digitální distribuce tak i fyzická má své pro a proti. Každopádně drtivá většina tohoto shopu je věnována digitální distribuci a proto níže je návod, jak u nás stáhnout, vyzkoušet a získat hru prostřednictvím digitální distribuce a využít klady, které nabízí. Tudy prosím k dalším informacím.

Pokud však dáváte přednost klasickým dévédéčkům nebo „dývkům“, jak se někdy říká, máme pro Vás i kolekce her na DVD, které zasíláme poštou po území České a Slovenské republiky. Tyto kolekce her jsou výhodné cenově a zpravidla je zasíláme až k Vám domů na naše náklady. Více o fyzickém zboží je zde.

A jaké hry u nás najdete?

Hledačky

Hledačky jsou hry, ve kterých je spojen často dobrodružný, hororový či detektivní příběh s hledáním předmětů.

Typicky při hraní hledačky budete uvedeni do scény, kdy budete mít za úkol prohledat kupu věcí, abyste nalézli klíč nebo mapku, kterou budete potřebovat pro další postup ve hře a nakonec po spoustě hledání vás čeká dokončení celého napínavého děje.

Hledačky jsou náš neojoblíbenější žánr.

Jen pro úplnost si dovolíme dodat, že jsme vlastníky ochranné známky pro hledačky. Tolik asi o významu naší firmy pro tento žánr v České republice.

Obsluhovačky

Obsluhovačky – to je poměrně nový druh her. Stáváte se provozovatelem, manažerem či vedoucím. Třeba majitelem restaurace, šéfem výrobny aut nebo sedlákem na vlastní farmě. Začínáte s málem, když jste šikovní dokupujete, rostete… Budujete impérium. A bavíte se.

Opět jsme vlastníky ochranné známky pro obsluhovačky. 

Spojovačky

Co jsou „spojovačky“?

Novátorský druh hry spojující akci i logiku. Spojte tři nebo více stejné symboly. A stihněte to včas. Překvapivě zábavné, často spojeno s příběhem, který postupuje tak, jak postupuje vývoj ve hře.

Také zde jsme vlastníky ochranné známky. 

Akční hry

Akční hry – zde hraje prim rychlá reakce. Tyto hry jsou zpravidla nejjednoduší na pochopení pravidel a nejsnazší na hraní.

Logické hry

Logické hry jsou chutné oříšky pro chytré hlavičky. Zde najdete klasiku jako třeba šachy nebo solitaire, ale taky úplně nové žánry.

Hry pro děti

A samo sebou, toto nemůže chybět. A opět – i hry pro děti jsou plně v češtině a také bez násilí.

Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky, přineseme vám do života více pohody, relaxu a štěstí!

Recenze firmy Špidla Data Processing, s.r.o.