Přeskočit na obsah

Čekají vás akce na top hru z hledačkové kolekce!

Nová Atlantida je naše prémiová hra z hledačkové kolekce, kterou jsme nově vydali ve sběratelské edici. Pojďme si představit tuhle hru a také akce, které se s ní budou v následujících dnech pojit.

nova uvod

Moderní sci-fi s velkými dějovými zvraty

Graficky zajímavá hra vás nejprve přenese pod hladinu moře do bájné Atlantidy a následně o sto padesát let do budoucnosti na vesmírnou výzkumnou stanici (s názvem Nová Atlantida).

Jde o velmi dobře promyšlenou sci-fi hledačku, která je zajímavá především svými nečekanými dějovými zvraty. Těšit se můžete na to, že pro vás příběh bude velkým překvapením a že nebudete vědět, co vás čeká za dalším rohem.

Hra je dále typická náročnějšími hledačkami a tradičními logickými úkoly.

Nové vydání je navíc doplněno o bonusovou kapitolu a další extra materiál, který v klasické hře nenajdete.

image 53
Obrázek ze hry Nová Atlantida

Hledačková kolekce

Novou Atlantidu ve sběratelské edici najdete na naší nově vydané kolekci 10+3, na niž jsme umístili 10 hledaček ve sběratelských edicích a přidali k nim tři další jako dárek zdarma. Některé hry už jste v naší nabídce možná viděli, nicméně všechny vyšly nově ve sběratelské edici.

Kromě toho Novou Atlantidu najdete také na kolekci 15 her – ale pozor! Tam je v původním vydání, tedy bez bonusových materiálů a kapitoly.

image 55
Hledačková kolekce 10+3

Dvojnásobná akce

Chystáme pro vás dvě akce spojené s touto hrou.

1) Několik dní můžete mít hru za 199 Kč. Sleva je z původní slevy 269 Kč za sběratelskou edici.

2) Nová Atlantida je nyní naší hrou zdarma. Ke každé objednávce nad 1000 Kč vám teď pošleme Novou Atlantidu ve sběratelské edici zdarma.

image 54
Obrázek ze hry Nová Atlantida

Vydejte se do hlubin mořských i do vesmíru s novou hrou!

Nová Atlantida je mezi hledačkami originální hrou díky tomu, že se jedná o sci-fi žánr, který není v tomto herním odvětví běžný. Navíc se podíváte jak do rozvalin antického města, tak do supermoderního prostřední vesmírné stanice.

Skvělá grafika vás zavede do velmi rozličných prostředí a umožní vám prožívat netradiční a zajímavý příběh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *