Přeskočit na obsah

Připomínáme: prémiovka Nová Atlantida je nyní naší hrou zdarma

Každých pár týdnů vybereme jednu hru, kterou posíláme našim největším fanouškům jako dárek k objednávkám nad 1000 Kč. Nyní je to skvělá sci-fi hledačka Nová Atlantida ve sběratelské edici.

nova zdarma

Co můžete od naší nové prémiovky zdarma očekávat?

1) Příběh s nečekanými zvraty: V tomto žánru neobvyklý sci-fi žánr je velkou devízou hry. Ještě zajímavější z pohledu hráče jsou velmi překvapivé dějové zvraty, jež vás ve hře čekají.

2) Skvělá grafika: Zajímavý příběh je doplněn opravdu dobře promyšlenou a vytvořenou grafickou stránkou hry, jež je další věcí, na kterou se můžete těšit.

image 57
Obrázek ze hry Nová Atlantida

3) Hledačky pro fajnšmekry: Hledačky jsou v této hře zábavné, ale náročnější, takže si je vychutnají hlavně milovníci hledacích úkolů.

4) Nové vydání ve sběratelské edici: Hru už jste u nás mohli vidět dřív, ale my jsme ji nyní vydali nově, a to ve sběratelské edici. Čeká vás tedy mimo jiné také bonusová kapitola s navazujícím příběhem.

image 56
Nová Atlantida – sběratelská edice

Hra na dvou kolekcích

Krátce připomeňme, že hru můžete najít na dvou našich kolekcích. Nově vydaná sběratelská edice je na hledačkové kolekci 10+3. V klasickém vydání ji potom najdete na kolekci 15 her. Kolekce nově seženete také v elektronické distribuci!

image 58
Kolekce 10+3

Objednávky nad 1000 Kč a hra zdarma

Pravidla této akce jsou velmi jednoduchá. Objednáte hry nebo kolekce za více než 1000 Kč a my vám k nim bez dalšího pošleme Novou Atlantidu ve sběratelské edici jako dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *