Přeskočit na obsah

Víte, že teď máme speciální slevu na celou kolekci Zakleté císařství?

Zakleté císařství je skvělá série moderních fantasy hledačkových her. Jde o dechberoucí příběhy, doplněné nádhernou grafikou a zábavnými hledačkami. U nás jich vyšlo celkem šest a vy je dnes můžete dostat všechny za velmi výhodnou cenu.

zaklete cisarstvi 1

Připomeňme si Zakleté císařství

Jestliže jste milovníci hledaček, pak vám je série Zakleté císařství nejspíš známá. Najdete v ní skvělé fantasy hledačky, vytvořené podle moderních trendů.

V této sérii se podíváte do Zakletého císařství, kde vedle sebe žijí lidé, elfové, fénixové a další fantasy rasy. Někdy proti sobě bojují, jindy se musí spojit v boji proti společnému nepříteli.

Celou sérii, a to dokonce ve sběratelských edicích, můžete mít nyní za velmi výhodnou cenu 1199 Kč! Na hrách tak ušetříte více než čtyři stovky!

prizrak 18
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky – sběratelská edice

Kořeny zla

V prvním díle budete jako magický léčitel bojovat s neznámou epidemií, která mění lidská těla ve zdřevnatělá torza. Dokážete odhalit původce nákazy a porazit zlo, které říši zasáhlo?

Stejně jako v ostatních dílech i zde se můžete dočkat bonusové kapitoly.

image 67
Kořeny zla – sběratelská edice

Krystaly nenávisti

Ve druhém díle se podíváte do divadla, kde se odehraje strašlivá scéna – hlavní herečka zabije ředitele divadla. Avšak příběh má mnohem hlubší kořeny v minulosti. Za vším hledej nenávist a touhu po pomstě.

image 66
Krystaly nenávisti – sběratelská edice

Mlha zmaru

Tentokrát se na hranicích císařství roztáhne nebezpečná jedovatá mlha. Nikdo neví, odkud pochází, ale způsobuje strašlivé věci. Opět bude na kouzelnickém léčiteli, aby vypátral, co se to děje a s nebezpečím zatočil.

image 65
Mlha zmaru

Skrytá hrozba

V císařství je nalezena kostra posledního z draků. Celá země je nadšena. Avšak vzpomněl si někdo na dávné proroctví, v němž se praví, že poslední z draků bude zkázou císařství?

image 64
Skrytá hrozba – sběratelská edice

Spojeni smrtí

I v tomto díle se zemí rozšíří záhadná nemoc. Tentokrát se však budou muset spojit dvě znepřátelené rasy – lidé a elfové, aby dokázali epidemii porazit.

image 62
Spojeni smrtí – sběratelská edice

Kinzúlské přízraky

Potomci dávného boha Kinzúla byli poraženi v bitvě a málem vyhynuli. Zachránilo je však to, že dokázali své duše zaklít do brnění. Nyní znovu povstávají a chtějí se pomstít celému světu a získat zpátky svá těla i svou předchozí moc.

image 63
Kinzúlské přízraky

Využijte skvělou slevu na celou ságu!

Všechny hry jsou přeložené do češtiny a připravené pro naše hráče. Když si ságu dnes objednáte, do pár minut vám ji pošleme a budete se hned moci pustit do dobrodružství.

Na stránce ságy uvidíte, jak dlouho bude trvat sleva na celou sérii. Už moc dlouho ne, tak neváhejte, ať ji stihnete získat za 1199 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *