Přeskočit na obsah

Celá série Zakletého císařství – 6dílné hledačky už jen dnes výhodněji. Stihli jste to?

Už jsme vás informovali, že nyní můžete získat celou hledačkovou ságu Zakleté císařství za velmi výhodnou cenu. Akce platí jen do dnešního dne!

saga

Vydejte se za dobrodružstvím do fantasy císařství

Jste milovníci fantasy her? Pak by vám série Zakleté císařství rozhodně neměla uniknout! Zavede vás do krásného fantasy světa plného úžasných scenerií a dobrodružných příběhů.

V příbězích z této ságy se stanete léčitelem či čarodějem – jednou budete vyšetřovat dávné příběhy, jindy zachraňovat celý svět. Jde o šest naprosto odlišných a komplexních příběhů, navíc díky sběratelským edicím, doplněné o šest bonusových kapitol!

cisarstvi 2

Skvělé hledačky

Zakleté císařství tvoří velmi moderní a pečlivě vytvořené hry. Jednou z nejzajímavějších složek jsou zde hledačky, které jsou vymýšleny obzvlášť důkladně. Čekají vás invenční hledací úkoly, ve kterých rozhodně nebudete jen pátrat podle seznamu. Budete hledat klíčová slova v knihách, ornamenty na obrazech nebo třeba obrysy ztracených předmětů! A to vždy v čarokrásných lokacích!

smrt 5

Pořiďte si celou ságu laciněji teď hned!

Dnes naposledy můžete celou sérii Zakleté císařství získat za 1199 Kč! Posuďte sami – šest her ve sběratelských edicích, doplněných šesti dalšími bonusovými příběhy, za tuhle cenu, to je prostě paráda! Tak si nenechte akci utéct!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *