Dobrodružné cestování! Tahle hledačka vás vezme do Atlantidy i na Mars!

Už populární filmy nám ukázaly, že archeologická profese rozhodně nemusí být nudná. Tuhle teorii podporuje i hledačka z naší nové kolekce – Nová Atlantida. Budete zde hrát za mladou archeoložku a spolu s ní se pokusíte objevit záhady dávno ztracené Atlantidy i tajemství civilizace, která kdysi žila na Marsu!

atlantida sleva

Jak se dostane archeoložka z Atlantidy na Mars?

Tuhle otázku jsme si také pokládali. A my už odpověď známe, protože jsme si hru zahráli. A prozradit vám ji bohužel nemůžeme, protože neradi spoilerujeme. Takže se budete muset vydat na cestu sami. Můžeme vám ale slíbit, že to bude cesta plná dobrodružství a velkých záhad, které čekají jen na to, že objevíte.

atlantida 12 1

Hledačka Nová Atlantida je fajn hra pro celou rodinu. Není příliš náročná, některé hledačky a minihry však mohou být oříškem. Proto se u ní dospělí nebudou nudit a pro děti bude projít celým příběhem až ke konci zajímavou výzvou.

atlantida 9 2

Sci-fi mezi záplavou fantasy

Milovníci sci-fi, kteří si příliš nepotrpí na hledačky sázející na velkolepé fantasy scenérie tu budou jistě hodně spokojení. Nová Atlantida totiž uhnula z pro hledačky běžného pole fanstastiky a raději se pustila méně probádanou cestou sci-fi. Díky ní tak budete cestovat vesmírem, opravovat rozbité solární panely pohánějící vlak na Marsu a shánět speciální oblek, díky kterému můžete vstoupit na povrch cizí planety.

V záplavě příběhů o elfech a čarodějích tohle rozhodně zní jako příjemné osvěžení.

atlantida 4 1

Zajímavý prvek nové kolekce

A zpestřením je Nová Atlantida i v rámci hledačkové kolekce 15 her, kterou vám v poslední době představujeme. Hledačky na ní jsou totiž buď pohádkové fantasy nebo thrillerové až hororové příběhy. Nová Atlantida mezi nimi zajímavě vyčnívá a ukazuje, s jakou pozorností jsou hry na kolekce vybírány. Snažíme se totiž, abyste se ani chvíli nenudili a aby na každé kolekci našel každý z rodiny něco, co ho bude bavit. Nová Atlantida je tak na hledačkové kolekci zkrátka proto, že je trochu jiná a originální – a rozhodně stojí za vyzkoušení.

5679

Kdybyste o ni snad měli zájem, ale nechce se vám hned kupovat celou kolekci, pak si ji pořiďte na našem e-shopu v elektronické distribuci. Máme pro vás malé tajemství: nyní tam Novou Atlantidu najdete jen za 99 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *