Přeskočit na obsah

Už jste hráli novou sběratelku Polibek smrti?

polibek smrti nazory

Naši recenzi na Polibek smrti – sběratelská edice už jsme vám přinesli, ale nyní by nás zajímaly vaše názory. Jak se vám hra líbila? Co říkáte na příběh a na bonusovou kapitolu?

polibek smrti komentare
Polibek smrti – Sběratelská edice. Jak se vám líbí?

Vaše hodnocení nás zajímají!

Polibek smrti jsme vám nově přinesli ve sběratelské edici, takže jsme zvědaví, jak se vám líbí. Bude se řadit k vašim oblíbeným hledačkám? Myslíte si, že je ve svém žánru něčím výjimečná? A jak jste byli spokojení s bonusovou sekcí, která je součástí všech sběratelek?

To jsou všechno otázky, na které bychom rádi znali odpovědi. Podle vašeho hodnocení a názorů vybíráme další hry, které uvedeme do prodeje – proto je pro nás důležité vědět, co se našim hráčům líbí.

image 111
Obrázek ze hry Polibek smrti – Sběratelská edice

Jaký je Polibek smrti ve srovnání s ostatními hrami na kolekci 10+3?

Vzhledem k tomu, že na novou kolekci 10+3 jsme umístili samé hledačky ve sběratelské edici, můžete je porovnávat mezi sebou. Jestli jste si tedy zakoupili celou kolekci nebo třeba více her z ní, budeme rádi, pokud je mezi sebou porovnáte.

V čem je Polibek smrti lepší než ostatní hry na kolekci? Proč by si ho ostatní hráči měli chtít zahrát.

image 112
Hledačková kolekce 10+3

Jak hodnotit?

O hodnocení a komentářích jsme napsali celý článek – můžete si ho projít a inspirovat se v hodnocení. Zvládnete to tak však i bez nápovědy: stačí si v e-shopu najít stránku hry, kterou chcete hodnotit. V prostřední části obrazovky si překlinete na záložku hodnocení či komentáře a pak už jen napíšete, co si o nové hře myslíte.

Věříme, že budete spokojení a my se od vás budeme dozvídat jen samé pochvaly!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *