Přeskočit na obsah

Máme tu překvapení pro milovníky stavitelských her! Série Pán počasí je komplet!

Měli jsme tu takový menší dluh – přinesli jsme vám první díl Pána počasí a pak ten čtvrtý. Předpokládáme, že jste si všimli, že mezi tím něco trochu chybí. A dnes pro vás máme skvělou zprávu: dvojka a trojka téhle povedené farmářsko-budovací hry bude!

pan novinky

Oba díly pro vás chystáme najednou

Druhý díl Pána počasí se bude jmenovat Skryté království a ten třetí Šamanovi v patách. V prvním díle jste se naučili ovládat počasí a vybudovali své království – v tom druhém bude vaším úkolem tuto zemi ochránit před zlým drakem. Ve třetím díle pak zákeřný šaman vypustí na vaši zemi a váš lid nebezpečné nestvůry – budete je muset porazit a vybudovat svou říši znovu.

image 2
Pán počasí 2: Skryté království
image 1
Pán počasí 3: Šamanovi v patách

Co je Pán počasí za hru?

Řadí se do žánru farmářské, neboť jedním z vašich největších úkolů je ovládat počasí tak, abyste vypěstovali dostatek úrody pro nakrmení svého lidu. Zároveň však budujete svůj vlastní svět – stavíte pily a mlýny, vyklízíte cesty a budujete nové, hloubíte studny a snažíte se svou zemi vybudovat co nejlépe.

Jde o hry rozdělené na levely. V každém z nich dostanete sérii úkolů, které musíte splnit. Vy potom rychlých klikáním rozdáváte úkoly svým dělníkům, ovládáte počasí a snažíte se dosáhnout co nejlepší úrody, a to vše v co nejlepším čase.

Je to rychlé, oddechové a velmi zábavné. Těšit se můžete na kvalitní grafiku, opravdu dobrou hratelnost a příjemnou hudbu, která hraje do rytmu hry. Série Pán počasí je skvělá pro celou rodinu – zvládnou ji i děti, pro dospělé pak může posloužit jako zábavný relax.

pocas 4
Obrázek ze hry Pán počasí 4: Následní trůnu

Co pro vás chystáme

Oba prostřední díly série jsou zatím v přípravě. Chystáme pro vás však plný servis – články, videa ze hry i recenze. A možná že brzy přijde i nějaká ta slevová akce, která udělá z nákupu těchto parádních her ještě větší radost!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *