Přeskočit na obsah

Paranormální případy 9: sleva jde do finále!

Připomínáme slevu na hledačku Požírač duší, která je už devátým dílem v sérii Paranormální případy. Vzhledem k tomu, že jde o jednu z nejlepších hledačkových sérií vůbec, byla by vážně škoda o slevu přijít!

pozirac pol

O co půjde?

V malém městě se usídlila firma na výrobu televizí. Nejprve všechno vypadalo opravdu dobře – pracovní místa, výhodné nákupy spotřebičů, celkový rozkvět… Jenže pak začali lidé ve městě záhadně umírat. A pokaždé zrovna tehdy, když se dívali na televizi.

Tohle je případ pro detektiva v oblasti paranormálních případů jak vyšitý! Dokážete odolat očím zla, které na vás pohlédnou z televizní obrazovky?

image 2

Podívejte se i na další díly Paranormálních případů!

Vyšlo nám jich zatím jedenáct. Podívat se na ně můžete zde. Výběrem vám představíme třeba tyhle tři:

Díl první: Bratr a sestra: Tady to všechno začalo! Když bratr začal pátrat po osudu své zesnulé sestry a narazil na záhady, nad nimiž zůstává rozum stát.

Díl šestý: Odkaz mrtvého kata: V tomhle díle pořádně přituhne. Ve městě totiž dochází k dost podivným sebevraždám – a všechny oběti navíc pracovaly v místním nakladatelství, které právě vydalo pořádně strašidelnou detektivku. Je příčina smrti všech obětí tak jasná, jak se na první pohled zdá, nebo má paranormální původ?

Díl jedenáctý: Sázka o život: O tomhle parádním díle jsme dokonce i psali recenzi. Patří k nejlepším v sérii a rozhodně byste ho měli vyzkoušet. Podíváte se v něm na zaoceánskou loď, kde se však bude hrát o víc než jen o peníze!

pozirac 11 1

A samozřejmě devítka: Požírač duší!

Tenhle díl byste si měli právě teď pořídit hlavně proto, že na něj máme velkou slevovou akci. Ta však končí už dnes, takže jestli ji chcete stihnout, máte co dohánět. Za 169 Kč získáte kvalitní hledačku z léty prověřené a velmi populární série – a to rovnou ve sběratelské edici!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *