Přeskočit na obsah

Stále na vás čeká objev bájné Atlantidy!

Atlantida čeká někde v hlubinách na své objevení, ale už ne moc dlouho. Tedy – rozhodně ne jen za 99 Kč. Pokud chcete hru z nové kolekce ještě stihnout za tuhle parádní cenu, tak byste si měli pospíšit. Odtikávají totiž poslední hodiny předtím, než se cena u Nové Atlantidy vrátí zpátky nahoru.

atlantida finish

Znáte Atlantidu? A Mars?

Bájná země, která se údajně skrývá někde pod hladinou oceánů láká představy dobrodruhů už celé věky. Budete to vy, kdo ji po po celých tisíciletích dokáže objevit? A co když bude vaším úkolem pátrat i po tajemství Rudé planety? Na to najdete odpověď, pokud si zahrajete hru Nová Atlantida.

atlantida 3 2

Těšit se můžete na fascinující sci-fi lokace a hlavolamy, které vám pořádně zamotají hlavu. A samozřejmě – bez ukrytých předmětů by to nebyla ta správná hledačka. Jestli chcete hru dokončit, budete jich muset najít celé stovky!

atlantida 9 3

Prohlédněte si naši hledačkovou kolekci

Pro milovníky hledaček jsme připravili novou kolekci – je na ní 15 her a hned 12 z toho jsou kvalitní a jedinečné hledačky, které často spojuje mysteriózní a napínavý příběh. Nová Atlantida je jednou z nich. Takže pokud se vám nechce honit sleva, máte možnost získat hru výhodně právě na této kolekci.

image 17

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *