Přeskočit na obsah

Jak se vám líbí? Zajímá nás váš názor na Vládce záhad

V titulku vám nepředstavujeme známou komedii Williama Shakespeara, ale naši novou hru Vládce záhad. A opravdu nás zajímá odpověď na tuto jednoduchou otázku: Jak se vám líbí?

image 26

Vládce záhad – nová prémiovka!

Už to určitě znáte a víte, že jsme na vaše názory zvědaví. Přesto vám to u každé prémiovky rádi znovu zopakujeme: vaše názory nás zajímají a jsme na ně velmi zvědaví.

Udělejte si minutku čas a napište nám, jak se vám Vládce záhad ze série Zakleté císařství líbil. Napište nám, jak hodnotíte celou hru, jak vás bavil příběh, co říkáte na grafiku a postavy nebo která hledačka vás nejvíce zaujala. A samozřejmě jestli vás zaujala bonusová kapitola.

vladce 10

Jak na to?

Je to jednoduché – najeďte si na stránku hry a ohodnoťte ji buď v sekci Recenze, nebo se vyjádřete pod záložkou Diskuze. Hodnotit můžete například počtem hvězdiček anebo slovním komentářem, kde popíšete své pocity ze hry a třeba i její silné a slabé stránky.

vladce 12 1

Komentovat můžete i hru, kterou jste dostali zadarmo!

Vládce záhad u nás nyní můžete získat zdarma – nabízíme ho totiž jako dárek o objednávkám za více než 1000 Kč. To, že hru dostanete zdarma, rozhodně neznamená, že byste ji nemohli komentovat. Spíš naopak – budeme rádi, když nám napíšete, jak se vám náš dárek líbil!

vladce 4

Věděli jste, že za komentáře her můžete získat odměny?

Pro naše fanoušky máme připravenou dlouhodobou akci: pokud okomentujete naše hry a vaše komentáře budou pro ostatní hráče natolik užitečné, že jim dají lajk, můžete u nás na konci měsíce vyhrát hry v hodnotě pět set korun!

1 komentář na “Jak se vám líbí? Zajímá nás váš názor na Vládce záhad”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *