Přeskočit na obsah

Přidejte recenzi a získejte hry za pětistovku!

Vážíme si vašich názorů a recenzí, a proto jsme se rozhodli, že vám za ně budeme posílat i odměny. Zahrajete si oblíbenou hru, napíšete k ní recenzi a když budete mít štěstí, tak vám od nás brzy dorazí jako poděkování poukaz na pět set korun!

image 33

Získejte poukaz na hry za pět set!

Pravidla jsou jednoduchá. Hodnoťte naše hry a pište na ně recenze! Zároveň můžete dávat těm recenzím, které vám pomohly, palec nahoru.

Pokud budou vaše recenze ostatními hráči dobře přijímané a budou jim často dávat palec nahoru, stanete se na konci měsíce jedním ze tří výherců, kteří od nás obdrží poukaz v hodnotě pět set korun na nákup našich her.

Žebříček můžete průběžně sledovat zde.

HODNOCENI 2

Jak na to? Bod po bodu

1) Kupte si hru: vyberte si jakoukoli hru z naší nabídku a odehrajte ji.

2) Ohodnoťte ji: přihlaste se do svého Špidla účtu. Následně můžete ke hře, kterou už máte vyzkoušenou, přidat hodnocení a recenzi. Napište, jak se vám hra líbila, co na ní oceňujete a co byste třeba pro příště změnili.

recenze

3) Získejte palce nahoru: máme pro vás jeden tip. Delší recenze, které shrnují to nejzajímavější ze hry, často ostatní hráči považují za užitečné. Je velká pravděpodobnost, že když si dáte práci s hodnocením, dají si ostatní práci s tím, aby vám dali palec nahoru!

4) Vyhrávejte: tři recenzenti, kteří v daném měsíci získají nejvíce palců nahoru, budou na konci měsíce vyhlášeni a získají od nás poukaz na naše na 500 Kč!

recenze 1

Chceme podpořit komunitu

Recenze jsou důležité pro ostatní hráče a také pro nás, abychom věděli, kam se máme ve vydávání her dál posouvat.

Dalším cílem této akce je však podpořit naši komunitu. Víme, že kolem našich her se sdružují skvělí lidé, se kterými je velká zábava! Diskutujte spolu o hrách, přete se o své názory v diskuzích a dávejte najevo své myšlenky v recenzích! Věříme, že ostatní hráči se brzy přidají a pod našimi hrami tak brzy vznikne živá diskuze, která ještě utuží skvělou Špidla komunitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *