Přeskočit na obsah

Chtěli jste je? Máte je mít! Drápky a pírka jsou zpět!

Crazy spojovačka Drápky a pírka patří mezi naše legedární hry. Už dlouho od vás slyšíme, že máte zájem o pokračování. A víte co? Máme ho pro vás! V premiéře představujeme zábavnou rodinnou hru Drápky a pírka 2!

image 30

Drápky a pírka 2

Drápky a pírka jsou spojovačka, která vypráví příběh nesmiřitelného souboje koček a ptáků. Kočky jsou největší ptačí nepřátelé a neustále proti nim vymýšlejí nějaké pikle. Ptáci jsou však bojovně naladění a rozhodně si nenechají jen tak něco líbit.

Ve druhém díle je hra ještě trochu šílenější než v prvním – rozhodla se totiž obohatit se o pirátskou tématiku.

Kočky chtějí ukrást mapu k legendárnímu ptačímu pokladu. Ptákům se to však vážně nelíbí a rozhodnou se s kočkami vypořádat.

Řekneme vám – bude to velké!

image 31

Klasická spojovačka v crazy střihu

Drápky a pírka 2 jsou klasická spojovačka – v herním poli budete spojovat stejně barevné ptáčky do skupin po třech a více. Nicméně pestrá grafika a originální příběh hru povyšuje nad ostatní spojovačky. Rozhodně se tu nebudete nudit s nějakými barevnými kamínky, čeká vás spojování ptáků s bojovými helmami na hlavě nebo svázanými v řetězech, jak upadli do zajetí.

Desítkami levelů vás provede zábavný pirátský příběh!

drapky 3 1

Připomeňte si první díl

Jestli patříte mezi naše věrné hráče, pak nejspíš první díl Drápků a pírek znáte, protože je to jedna z našich kultovních her. Tahle zábavná a trochu šílená spojovačka patří mezi naše nejlepší spojovačky. Připomeňte si ji zde. A pokud jste ji ještě nehráli, rozhodně si pořiďte oba díly najednou – stojí to za to!

image 32

Drápky a pírka 2 za 99 Kč!

Tuto hru jsme pro vás nyní připravili v oblíbené akci jen za 99 Kč. Zatím je nenajdete na žádné kolekci, což znamená, že toto je jediný způsob, jak je získat levněji. Nenechte si tuto příležitost utéct – za necelou stovku můžete získat kultovní hru, kterou si užije celá rodina i přátelé!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *