Přeskočit na obsah

Tahle sleva dnes končí! Stihli jste ji?

Běží poslední hodiny slevy na fantastickou hledačku Bestie! Nezapomněli jste na ni? Malá holčička, která se ztratila v hororovém zámku plném přerostlých krys a kterou chce zlý čaroděj využít pro krvavý rituál, stále čeká na záchranu. Budete to vy, kdo jí pomůže dostat se z téhle noční můry pryč?

bestie konec slevy 1

O tomhle ději rozhodujete vy

Ve hře Bestie se hráči občas dostanou na příběhové rozcestí, kde musí učinit karmickou volbu. Pomohou bloudící duši, nebo si sobecky půjdou po svých starostech? Raději překážející zvíře nakrmí, nebo chytí do pasti? Každé rozhodnutí může mít vliv na celkový úspěch vaší cesty. Na vašem chování záleží, zda se podaří holčičku Sofii zachránit.

Hledačka Bestie

Hororová atmosféra

Strašidelná grafika a dlouhý, záludný příběh je rozhodně důvod, proč byste se o Bestii měli zajímat. Takhle graficky luxusně zpracovanou hledačku už jsme tu dlouho neviděli. Příběh a grafika se vzájemně doplňují a tvoří kompaktní moderní hru, kterou stojí za to hrát.

Hledačka Bestie

A sběratelská edice ve slevě!

Ve slevě se navíc ocitla rovnou sběratelská edice hry Bestie, takže můžete mít tuhle hledačku i s bonusovým příběhem a dalším extra materiálem. Když nahlédnete na stránku hry, můžete si prohlédnout trailer i zkusit zahrát plnou verzi hry. Máme tu pro vás i recenzi. Nicméně u informací o hře také uvidíte počítadlo, které odpočítává hodiny do konce slevy. A sami uvidíte, že čas se krátí.

Bestie - Sběratelská edice

Rychle! Dokud je čas!

Tohle je hledačka, kterou se za jakýchkoli okolností vyplatí mít ve své sbírce. Notabene tehdy, když je k dostání s výraznou slevou. Sběratelská edice hry Bestie, která je normálně k dostání za 269 Kč, nyní stojí jen 169 Kč. Ale pozor! Jen do dnešní půlnoci. Není na co čekat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *