Přeskočit na obsah

Je tu nová hra – pobavte se na Pizza Party!

Je tu nová hra ze série Farm Frenzy! A tentokrát přináší více než ambiciózní plán: chce ze svých farmářských produktů vyrábět ty nejlepší pizzy v kraji! Troufnete si nazout holínky a začít se starat o hospodářská zvířata? Když se jim bude dobře dařit, získá si vaše farmářská pizza skvělé jméno a Farmě Frenzy se zase začne dařit.

pizza party 3

Co chceme? Pizzu!

Výsledným produktem téhle hry je pizza. Potřebujeme na na ni domácí vajíčka od našich slepic, mléčné produkty od našich koz a krav a také vepřové od našich prasátek. Starat se o tolik zvířat najednou dá pořádně zabrat a do tohoto byznysu by se tak měli vrhnout jen odvážní a pracovití hráči. Odměnou jim bude vynikající pizza z těch nejkvalitnějších domácích výrobků, věhlasné jméno Farmy Frenzy a spousta vydělaných peněz.

pizza party 2

Kde ji chceme? Na Farm Frenzy!

Je dost pravděpodobné, že už jste nějakou hru ze stáje Farm Frenzy hráli. A pokud ne, určitě jste o ní slyšeli nebo někde viděli její vizuál. Jedná se o celou sérii farmářských her a tento díl, který nese název Pizza Party, do ní patří. Jsou to kvalitní obsluhovačky, které už si dokázaly vybudovat dobrou pověst a hráč rozhodně nesáhne vedle, pokud si některou z nich pořídí.

pizza party

Proč ji chceme? Chceme se bavit!

Farm Frenzy: Pizza Party je dobře promyšlená hra s pěkným vizuálem. Díky sympatickému prostředí a povedeným postavičkám zvířat se na farmu budete rádi vracet. Levely jsou nastavené tak, že se jejich obtížnost postupně zvyšuje a přibývají nové výzvy, takže hraní nepřestává být zajímavé. Farm Frenzy je navíc značkou kvality, takže víme dopředu, že nás nebudou zdržovat nějaké nedodělky nebo nedomyšlenosti. Pizza Party je zkrátka výbornou volbou ve chvíli, kdy hledáte dobrou oddechovou zábavu.

pizza party 1

Kdy ji chceme? Hned!

A taky že to můžete mít hned! Farm Frenzy: Pizza Party je právě teď součástí naší nabídky a rozhodně stojí za to si ji koupit. Budete se u ní bavit dlouhé hodiny a ani na chvíli vás nepřepadne nuda. Vydejte se do farmářského světa plného hladových zvířat, domácích výrobků a skvělé pizzy, která ohromí svět.

Jak ji chceme? Levněji

S kódem PIZZA navíc nyní dostanete na hru slevu dvacet procent!

5572

Farm Frenzy jako součást nové kolekce

Hra Farm Frenzy 2: Pizza party je také součástí nejnovější kolekce her. Ta obsahuje 25 her a několik z nich jsou farmářské obsluhovačky z řady Farm Frenzy. Najdete tam však i mnoho hledaček a dalších her a také pár her, které jinde nejsou k sehnání. V rámci kolekce jsou hry dostupné v permanentním slevovém zvýhodněním, takže pokud máte zájem o více her ze série Farm Frenzy, rozhodně zvažte, jestli se vám kolekce nevyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *