Přeskočit na obsah

Sleva na Bambulky míří do zapomnění!

V minulých týdnech jsme vám tu představovali roztomilé Bambulky, které utíkají před zlým černokněžníkem. Hra typu spoj tři je naprosto ideální pro malé děti, ale jako vynikající oddechovku ji ocení i mnozí dospělí. Jenže stejně jako utíkají pryč Bambulky, pomalu se vytrácí i sleva, jejíž poslední hodiny se odpočítávají na našem e-shopu.

bambulky dalsi pokus

Bambulky jsou promyšlená a velmi dobře graficky provedená hra z žánru spojovaček. Chlupatá barevná stvoření prchají nehostinnými zeměmi a hráč je může před nástrahami zachránit jen tak, že pospojuje stejnobarevné Bambulky do skupin.

bambulky 5

Tahle hra je naprosto skvělá pro malé hráče, kteří se s počítačem a hrami teprve seznamují. Pro všechny ostatní pak funguje jako skvělá relaxační hra, díky níž hráč unikne do krásného barevného světa, kde se nemusí trápit problémy, kterou jsou všude kolem.

S hrou se můžete seznámit v recenzi nebo si ji vyzkoušet v demoverzi. Šance získat ji jen za 99 Kč už však potrvá jen pár hodin. Nenechte černokněžníka, aby nad Bambulkami zvítězil!

bambulky 1 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *