Přeskočit na obsah

Dnes vychází nová exkluzivní hledačka. Pojďte se pobavit novinkovou hrou.

Hazard je nebezpečná zábava. A co teprve hazard na luxusní lodi, ze které není úniku. Mistři pokeru zde nevsázejí jen své jmění, ale i duši a život. Ze zábavy se stává děsivé nebezpečí. Vstup na loď Princess Lolita a odhal její hrozná tajemství!

Premiera nove hry
Premiéra nové hry

V téhle zbrusu nové hledačce budeš muset vsadit duši!

Paranormální případy: Sázka o život je nová hledačka, kterou najdeš na našem e-shopu. Díky se podíváš do prostředí luxusního casina na zámořské lodi a budeš si moct plnými doušky užívat zábavu, kterou takový životní styl nabízí. Tedy až do chvíle, než začne jít o život!

Na lodi se totiž ztrácejí lidé – a všichni ze zmizelých jsou vášniví hazardní hráči. Budeš muset projevit ty nejlepší detektivní schopnosti, abys téhle záhadě přišel na kloub, a také velkou dávku odvahy, protože čisté zlo, které se skrývá mezi ruletou a pokerovými kartami tu čeká i na tebe!

sazka 4

Hledačky, hlavolamy a tak vůbec: je toho tu spousta!

Paranormální případy jsou hledačka přesně tak, jak má být. Mají spoustu hledacích lokací, ve kterých se kombinují různé systémy hledání. Na každém kroku jsou tu rébusy – zajímavé, originální a krásně barevné. Mimojiné je tu také celá řada sběratelských předmětů, na které si hledačkoví mistři jistě už teď brousí zuby. Zkrátka a dobře je toho tu vážně hodně, co stojí za pozornost.

Na našem e-shopu navíc najdeš možnost vyzkoušet plnou verzi Sázky o život na třicet minut zdarma, takže nemusíš kupovat zajíce v pytli.

sazka 6

Sázka o život – sběratelská edice!

Paranormální případy jsou skutečně výjimečnou hrou, proto jsme se ji rozhodli přinést rovnou ve sběratelské edici. Ano, tušíš správně! To znamená především bonusovku, která na tebe čeká po dokončení hlavního příběhu. Jestli ho tedy dokončíš – možná že tvoje duše skončí zakletá v kartě ještě předtím, než se dobereš konce. Pokud ne, pak se máš rozhodně na co těšit: bonusovka bude stát za to!

Na co se těšit v Sázce o život?

  • Dlouhý a velmi dobrý příběh
  • Skvělá grafika – plná barev, detailů. Luxusní i strašidelná
  • Různorodé hledačky
  • Zábavné hlavolamy
  • Bonusová kapitola
  • Bonusová sekce naplněná extra dárky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *