Přeskočit na obsah

Zachraňte roztomilé Bambulky!

V našem e-shopu najdete spoustu skvělých oddechových her. Jednou z nich jsou i Bambulky. V této hře se setkáte s chundelatými stvořeními jménem Bambulky, kterým zlý černokněžník sebral jejich zemi a ony teď putují přes nebezpečná území a snaží se dostat do bezpečí. Pomůžete jim zachránit si jejich roztomilé, barevné kožichy před nebezpečím?

bambulky uvod

O co jde v Bambulkách?

Bambulky je hra založená na klasickém konceptu spoj tři. Je však pojatá velmi originálním způsobem. Po obrazovce se posouvají skupiny barevných Bambulek, které je třeba pochytat a po barevných skupinách dovést do bezpečí. Součástí hry je i mnoho bonusových pomocníků, počítání bodů a získávání trofejí. Z toho plyne, že hra je napínavá a zábavná.

Koncept umožňuje i to, aby ji hrálo více hráčů, kteří mezi sebou mohou soutěžit, kdo zachránil větší počet Bambulek a kdo nasbíral více bodů.

bambulky 1

Co je na hře nejlepší?

Bambulky. Jsou opravdu krásné a roztomilé. Navíc v průběhu hry přibývají další barvy Bambulek a objeví se třeba i duhová Bambulka. Povedl se však i zbytek grafiky – hra se odehrává v různých částech světa, takže sw pravidelně mění i pozadí hry, což samotné hraní ozvláštňuje.

bambulky 11

Komu je hra určená?

Rozhodně je velmi vhodná pro děti. Má to hned několik důvodů:

  • Není hráčsky náročná
  • Má zábavnou, milou grafiku
  • Neobsahuje žádné drastické prvky, žádné násilí
  • Děti si mohou procvičit postřeh i rozeznávání barev
  • Dá se hrát pořád dokola, zábava vydrží mnoho hodin i dnů
  • Vyvolává v hráči pocit, že je hrdina, který pomáhá slabším bytostem

Bambulky však určitě nejsou vhodné jen pro děti. Poslouží jako skvělá a zábavná oddechovka i pro dospělé, kteří si u hraní rádi odpočinou. Navíc grafika i celkové zpracování je tak poutavé, že zaujme takřka jakéhokoli hráče.

bambulky 9

Zachraňte Bambulky!

Vrhněte se do záchrany nevinných Bambulek a pomozte jim zachránit si kůži. Čekají na vás tak dlouhé hodiny barevné, oddychové zábavy. A nyní jsou navíc Bambulky ve slevě. Seženete je u nás jen za pár kaček. Tak neváhejte a vydejte se za dobrodružstvím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *