Přeskočit na obsah

Unikátní hledačka ve slevě? Představujeme Bestii

Tuhle hledačku byste si rozhodně neměli nechat ujít. Je moderní, má skvělý příběh a obsahuje velkou spoustu hledaček a hlavolamů. Navíc má příběh unikátní ovládací herní prvky – děj má několik dějových linií a hráč rozhoduje o tom, po které se vydá. Že vás tahle hra zajímá? To by měla! A to ještě nevíte, že jsme k ní pro tento týden přihodili pěknou slevu.

bestie uvod

Když zmizí malá holčička, vypadá to, že na místního detektiva čeká další práce – možná smutná a náročná, ale běžná. Ještě než se dostane na místo činu, zjistí, že se strašlivě mýlil. V okolí se totiž pohybují zmutované a přerostlé krysy, které útočí na všechno živé. Detektiv musí proniknout do starého zámku, který je sídlem těch netvorů, a odhalit dávný příběh. Jen tak se mu snad podaří malé dítě zachránit!

bestie 8

Rozhodli jsme se vám v úvodu představit pět důvodů, proč Bestii, která má podtitul Tajemství zámku Bílého jednorožce, rozhodně chcete hrát:

1) Moderní grafika s velmi rozsáhlým herním světem

Bestie není žádná stará hra – naopak je na každém kroku vidět, že patří k nejnovější generaci hledaček. Je jedinečná svým velmi rozsáhlým herním světem. Vypadá to, jako by z každé místnosti strašidelného zámku vedly dveře do další a z té zase do další. Až by se v tom člověk ztratil. Není se však čeho bát, Bestie má velmi přehlednou herní mapu.

bestie 18

2) Herní prvky umožňující ovládání příběhu

Několikrát v průběhu hry se hráč ocitne před takzvanou „karmickou volbou“. Buď si vybírá, zda někomu pomůže, či nikoli, anebo volí ze dvou možností, jak vyřešit nějaký problém či se dostat přes překážku. Toto jeho rozhodnutí ovlivňuje další průběh hry. A v tom je Bestie mezi hledačkami opravdu unikátní. Kdybychom vám měli dát jen jeden důvod, proč tuhle hru vyzkoušet, pak je to právě možnost ovládat příběh!

bestie 10

3) Sběratelská edice

Bestie si rozhodně zasloužila, aby vyšla ve sběratelské edici – a přesně to se také stalo. Díky tomu si budete moct hru užít ještě víc a dostat se do příběhu ještě hlouběji. Je to parádní hledačka a když už si ji pořizovat, pak jedině ve sběratelské edici! Samozřejmostí je bonusová kapitola, která je opravdu povedená a která za to stojí!

bestie 17

4) Dlouhá doba hraní

Bestie – Tajemství zámku Bílého jednorožce je svou délkou mezi hledačkami jasným nadprůměrem. To znamená, že si tenhle fantasy příběh budete moci užívat plnými doušky celé dlouhé hodiny. A rozhodně se nebudete nudit, protože její součástí je spousta hledaček, hlavolamů. Ve hře nenajdeme jen hlavní příběh pátrání po ztracené holčičce, ale i hlavní dějovou linii týkající se zlého čaroděje a velké lásky dávných obyvatel hradu a také vedlejší příběhy duchů, kteří na zámku nyní žijí. Opravdu – nudit se nebudete ani chvilku.

bestie 2

5) Pořádná sleva

Tuhle opravdu vynikající hledačku si od 10. do 18. března 2022 můžete pořídit ve slevě. Sběratelskou edici seženete jen za 169 Kč. Je to luxusní příležitost získat jednu z nejzajímavějších hledaček na trhu za pár korun. A díky sběratelské edici navíc získáte dva příběhy v jednom! Neváhejte tuhle skvělou šanci využít!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *