Neblázněte a využijte poslední den slevy na Město bláznů

Poslední den slevy na Město bláznů! Užijte si atmosféru bláznivého městečka, ve kterém možná přistáli mimozemšťané. Adventura Město bláznů do dnešní půlnoci za 99 Kč.

Byla by škoda, aby tahle crazy adventura zapadla. Tak neváhejte a omrkněte ji, dokud máte ještě čas získat ji za necelou stovku. Potrhlí obyvatelé Města bláznů jsou připraveni přivítat vás ve svých ulicích a ukázat vám, jak to v takovém podivném kocourkově taky může vypadat.

blazni konec

Zveme vás do Města bláznů

V Městě bláznů se z vás stane reportér, který se pokouší odhalit pozadí aféry s mimozemšťany. Jeho práci mu však dost komplikují místní obyvatelé, kteří jsou mírně řečeno zvláštní, podivní a nedůvtipní. Reportér bude muset splnit celou řadu úkolů a pokusit se vydělat v tomhle podivném městě nějaké peníze, aby se mu podařilo přijít celé záhadě na kloub.

Jestli ještě váháte, můžete si o Městě bláznů přečíst něco víc v naší recenzi.

blazni 13 1

Jdeme na to: Město bláznů za 99 Kč

Ještě dneska máte šanci získat bláznivou adventuru Město bláznů za 99 Kč. Od zítřka bude zase za 149 Kč, tak neváhejte a rychle po ní sáhněte. A až si ji zahrajete, nezapomeňte se o své dojmy podělit v komentářích. Jsme zvědaví, co na tuhle šílenou hru budete říkat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.