Prémiová hororová hra zdarma! Díky, že jste s námi!

Doba je nelehká. Všude kolem nás slyšíme jen o zvyšujících se cenách, zdražování, těžké době a prázdných peněženkách. Všichni zdražují, jen u nás na Vás myslíme – jen u nás dostanete něco ZDARMA. A bude to hororová hledačka Prázdnota.

image

Prožijte s námi Halloween naplno!

Na přelomu října a listopadu přicházejí sychravé dny plné temnoty a naši předci věřili, že právě tehdy vycházejí na svět mrtvé duše.

V tomto strašidelném období vám přinášíme silně atmosférickou hororovou hledačku, která vám umožní si pocit příjemného mrazení v zádech.

image 1

Představujeme Prázdnotu

Málokdy jsou hledačky čistě hororové, ale Prázdnota je hra je vyšitá pro milovníky tohoto žánru. Ocitnete se v domě, v němž na vás čeká spousta nástrah a strachu. Na každém kroku, v každé místnosti budete muset čelit svým nejhorším obavám.

Atmosféru doplňuje strašidelná hudba a velkou roli hraje také velmi propracovaná a temná grafika, která všechny vaše strachy jen podpoří. Výhodou je také český dabing.

Vaším úkolem bude uniknout z domu hrůzy a zachránit si život i duši.

Hru, která běžně stojí 169 Kč, můžete mít nyní u nás úplně zadarmo!

prazdnota 1
Obrázek ze hry Prázdnota

Prázdnota – hra zcela zdarma!

Na stránkách www.spidla.cz pro vás jednou za čas přichystáme hru zcela zdarma. Nemusíte udělat nic navíc, zkrátka si ji stáhnete a hrajete. Když budete pravidelně sledovat naše stránky, často objevíte hru zdarma nebo třeba zajímavou akci, tak k nám občas nakoukněte. Prázdnota se stala jednou z her, které dáváme našim hráčům volně ke stažení.

Všude jinde po vás chtějí vyšší platby, my vám nabízíme prémiovou hru zdarma! Tak už na nic nečekejte a pojďte si pro ni!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *