Přeskočit na obsah

Máme první reakce hráčů na Špinavou hru!

Už pár dnů je na světě nová TOP hledačka Špinavá hra a nám už se pomalu schází první reakce našich hráčů.

hra kom
Špinavá hra

Vlasta nám napsala:

Pořád mně to baví i když věkem už tomu neodpovídám. Těším se na každou novou hru a moc děkuji za pěknou zábavu.

+ hru si mohu doma v klidu prohlédnout a chvíli si zahrát a pak teprve koupit pokud se mi líbí, ale zatím se mi z hledaček líbily všechny.

hra 18
Špinavá hra – Sběratelská edice

Vlasta tady upozornila na důležitou věc: jako servis pro naše hráče nabízíme možnost zahrát si každou naši hru několik desítek minut zdarma. Zkrátka si ji stáhnete v plné verzi a hrajete třeba půl hodiny zdarma. Během toho se můžete naučit, jak funguje herní systém, prohlédnout si grafiku a zjistit, jestli se vám příběh líbí. Pokud jste spokojení, stačí už jen hru objednat a můžete pokračovat v hraní tam, kde jste skončili.

A že věk paní Vlasty neodpovídá tomu, aby hrála počítačové hry? To není vůbec pravda! Dneska už hrají malí i velcí, děti i senioři! A my se snažíme přinášet takové hry, které budou bavit všechny věkové skupiny.

hra 6
Obrázek ze hry Špinavá hra – Sběratelská edice

Hry jsou skvělé

+ Líbí se mi, že ji mohu hned hrát.

Tenhle stručný vzkaz nám zase zanechala paní Helena. A opět se jí podařilo vypíchnout jednu z výhod našich her. Už nějaký ten pátek je rozesíláme v elektronické distribuci, což znamená, že jakmile ji zaplatíte, můžete hru do pár minut hrát. Stáhnete si ji z odkazu na našich stránkách a my vám na e-mail pošleme aktivační kód. Než se vám uvaří kafe, budete mít hru u sebe v počítači!

image 37
Špinavá hra – Sběratelská edice

Přidejte svůj komentář i vy!

Rozšiřte řady našich skalních fanoušků a staňte se recenzenty našich her. Těšíme se, až nám dáte vědět, jak se vám naše nová hra (a nejen ta) líbí!

Nezapomeňte – ještě pár dnů můžete získat Špinavou hru zdarma! Rozdáváme ji jako dárek ke všem objednávkám nad 1000 Kč!

1 komentář na “Máme první reakce hráčů na Špinavou hru!”

  1. Hra opět nezklamala. Je mi 72 let a hledačky mám moc ráda. Mám snad všechny na DVD, ještě když byly k dostání v trafikách. Díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *