Máme první reakce hráčů na Špinavou hru!

Už pár dnů je na světě nová TOP hledačka Špinavá hra a nám už se pomalu schází první reakce našich hráčů.

hra kom
Špinavá hra

Vlasta nám napsala:

Pořád mně to baví i když věkem už tomu neodpovídám. Těším se na každou novou hru a moc děkuji za pěknou zábavu.

+ hru si mohu doma v klidu prohlédnout a chvíli si zahrát a pak teprve koupit pokud se mi líbí, ale zatím se mi z hledaček líbily všechny.

hra 18
Špinavá hra – Sběratelská edice

Vlasta tady upozornila na důležitou věc: jako servis pro naše hráče nabízíme možnost zahrát si každou naši hru několik desítek minut zdarma. Zkrátka si ji stáhnete v plné verzi a hrajete třeba půl hodiny zdarma. Během toho se můžete naučit, jak funguje herní systém, prohlédnout si grafiku a zjistit, jestli se vám příběh líbí. Pokud jste spokojení, stačí už jen hru objednat a můžete pokračovat v hraní tam, kde jste skončili.

A že věk paní Vlasty neodpovídá tomu, aby hrála počítačové hry? To není vůbec pravda! Dneska už hrají malí i velcí, děti i senioři! A my se snažíme přinášet takové hry, které budou bavit všechny věkové skupiny.

hra 6
Obrázek ze hry Špinavá hra – Sběratelská edice

Hry jsou skvělé

+ Líbí se mi, že ji mohu hned hrát.

Tenhle stručný vzkaz nám zase zanechala paní Helena. A opět se jí podařilo vypíchnout jednu z výhod našich her. Už nějaký ten pátek je rozesíláme v elektronické distribuci, což znamená, že jakmile ji zaplatíte, můžete hru do pár minut hrát. Stáhnete si ji z odkazu na našich stránkách a my vám na e-mail pošleme aktivační kód. Než se vám uvaří kafe, budete mít hru u sebe v počítači!

image 37
Špinavá hra – Sběratelská edice

Přidejte svůj komentář i vy!

Rozšiřte řady našich skalních fanoušků a staňte se recenzenty našich her. Těšíme se, až nám dáte vědět, jak se vám naše nová hra (a nejen ta) líbí!

Nezapomeňte – ještě pár dnů můžete získat Špinavou hru zdarma! Rozdáváme ji jako dárek ke všem objednávkám nad 1000 Kč!

One thought on “Máme první reakce hráčů na Špinavou hru!

  1. Hra opět nezklamala. Je mi 72 let a hledačky mám moc ráda. Mám snad všechny na DVD, ještě když byly k dostání v trafikách. Díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *