Je tu další hra, kterou můžete mít zcela zdarma!

Ke všem objednávkám nad 499 Kč můžete nyní získat jednu další hru zcela zdarma. Tentokrát je to akční oddechovka Tajemství šesti moří. Objednejte si hry, na které máte chuť, a my vám k nim přihodíme Tajemství šesti moří jako dárek.

K vyšším objednávkám teď přihazujeme některou z našich her zdarma. Tentokrát jsme vybrali něco pro milovníky akčního her: hra zdarma pro tento týden se jmenuje Tajemství šesti moří – a nudit se u ní rozhodně nebudete!

tajemstvi zdarma 1

Co je Tajemství šesti moří?

Jde o zábavnou akční hru, v níž bude vaším úkolem sestřelovat podmořský nepořádek. Se svou ponorkou propátráváte mořské dno – když narazíte na barevné řady odpadků, bude vaším cílem je pomocí stejnobarevných koulí rozstřelit tak, abyste naše oceány co nejlépe vyčistili.

Hra je barevná, zábavná a oddechová. Hodí se pro děti i dospělé a můžete si díky ní užít spoustu hodin společné legrace.

Tak co říkáte? Chcete dostat Tajemství šesti moří úplně zadarmo?

image 61

Jak získám hru zdarma?

Princip akce je velmi jednoduchý: udělejte na našem e-shopu jakýkoli nákup, jehož souhrnná hodnota bude vyšší než 499 Kč a my vám k objednávce automaticky přihodíme hru Tajemství šesti moří jako dárek.

tajemstvi 1

Co si mám objednat?

Pokud zatím nemáte žádné vysněné hry, které byste si u nás chtěli pořídit, můžete mrknout třeba na recenze na našem blogu a vybrat si ty nejlepší kousky.

Doporučit vám můžeme třeba hledačkové série Mafie v New Yorku (všimněte si, že pokud si koupíte balíček s celou sérií, získáte ho za zvýhodněnou cenu), Paranormální případy nebo Propletené světy. Jsou to nejmodernější a velice propracované příběhové hledačky, v jejichž světech se budete moct ztratit na dlouhé hodiny.

image 62

Anebo si vyberte některou z našich kolekcí. Hry na nich už jsou zlevněné, takže jedním nákupem využijete rovnou dvě akce najednou: výhodně získáte hry na kolekci a spolu s nimi vám přijde ještě Tajemství šesti moří zdarma.

tajemstvi 2

Jen tento týden

Akce na hru Tajemství šesti moří platí jen týden – od úterý 2. srpna 2022 do úterý 16. srpna 2022. Pokud v tomto období vytvoříte a zaplatíte na našem e-shopu objednávku nad 499 Kč, přijde vám tahle povedená akční hra zdarma jako dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.