Přeskočit na obsah

Třetí výlet do světa Lovců snárka je za dveřmi!

3snark 5

Potřetí a zatím naposledy nás hra zavede do tajemného světa za zrcadly, kde se skrývá bájný snárk. Zatímco v prvních dílech nám Lovci řekli „Vítejte do klubu“, ve druhém díle jsme se dozvěděli, že „Všichni šílí“, nyní se podíváme do Vyšší společnosti. A tentokrát si Lovci snárka honosný název rozhodně zaslouží. Dovolte nám, abychom vám představili nejfajnovější díl ze série!

3snark titul1 2

O Lovcích snárka už jste možná slyšeli, anebo je dokonce i hráli. Stačí tedy, když vám připomeneme, že se jedná o příjemně zasněnou hledačku s prvky steampunku, jejímž úkolem je hledat bájného snárka. Tato bytost se nejčastěji ukrývá ve světě za zrcadlem – což je místo, kam mají Lovci snárka přístup, ale musí počítat s tím, že na tomto místě všechno vypadá trochu jinak a co se tu stane, může ovlivnit i naši skutečnou realitu.

Proč si zahrát Lovci snárka: Vyšší společnost?

Hra si vzala to nejlepší z předchozích dílů a zároveň se nebála vykročit novým modernějším směrem. Můžete se tak těšit na výrazně lepší grafiku. S Lovci snárka se podíváme do mnoha zákoutí – ať už do královského divadla, vévodského paláce anebo třeba na palubu vzducholodi. Na grafice je vidět modernější přístup a všichni, kdo hráli předchozí díly, si budou posun určitě pochvalovat.

I milovníci hledaček zajásají. Systém hledání byl trochu upraven – a to tím správným směrem. Hráčům se budou předměty hledat jistě mnohem lépe než v předchozích dílech. Zůstává však pravidlem, že se nepátrá po celých věcech, ale pouze po jejich částech, tudíž se i Vyšší společnost hodí pro skutečné hledačkové profíky.

Třetí důvod, proč by vás Lovci snárka: Vyšší společnost měli zajímat, je skutečnost, že přináší příběh. Zatímco předchozí díly se omezovaly na velmi jednoduché obrysy příběhu, zde najdete detektivku, romanci, a dokonce i drama! V šesti herních částech se podíváte do velmi odlišných prostředí, kde se potkáte s duchy, kteří vás budou zásobovat nejen úkoly, ale i příběhy, které se za jejich života odehrály.

3snark 2 1

Parádní vyvrcholení série!

Lovci snárka si zaslouží vaši pozornost. Během tří dílů se dokázali vyvinout z hledačky staršího ražení v moderní hru se střední dobou hraní, která přináší svébytnou vizuální stránku, originální hledačky a plnohodnotný příběh. Vydejte se na cestu Lovce snárka a prožijte tohle dobrodružství s námi! Bude to stát za to!

Kolekce her spidla

Hledačku Lovci snárka 3: Vyšší společnost si můžete pořídit exkluzivně v DVD kolekci. Díky ní získáte 12 parádních hledaček, včetně dvou celých sérií Lovci Snárka a Poklady ostrova záhad. Budete si moct zahrát 10 rozmanitých obsluhovaček, včetně tolik oblíbeného farmaření. Anebo když na to přijde, klidně si procvičíte svůj mozek a postřeh u dohromady 3 logických, akčních nebo spojovacích her.

Tahle kolekce se umí trefit do noty všem. Bez rozdílu zájmů, pohlaví nebo věku. Složili jsme ji totiž přesně tak, abyste se u ni bavili s celou rodinou, navíc za výhodnou cenu. Každá hra vás vyjde jenom na pár kaček.

Podívat se na kolekci

20% sleva pro Lovce snárka

Na hledačku Lovci snárka 3: Vyšší společnost teď navíc můžete získat ve slevě. Hry z nové kolekce, které je nyní možné pořídit si i elektronicky, totiž našim hráčům postupně představujeme a přidáváme k nim dvacetiprocentní slevu. V případě téhle hledačky platí akce až do 27. února 2022. Jenom při objednávce nezapomeňte do pole pro slevový kód zadat kód XOXO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *