Přeskočit na obsah

Poručíte větru dešti? Tak určitě ;) S Panem Rosničkou to půjde samo!

Znáte hru Pán počasí? Možná ano – pokud patříte mezi šťastné majitele kolekce her, kterou jsme vydali na jaře v loňském roce, už ži ji máte přehranou nebo se třeba u ní zrovna bavíte.

Pokud ne, pak váš může zajímat drobný herní trailer,“video-medailónek” hry Pán počasí, kde se můžete dozvědět jak vypadá, co na vás čeká a jestli by se vám líbila nebo ne.

A o ve hře Pán počasí jde? Tady je textík o hře:

Poručte větru, dešti v originální obsluhovačce Pán počasí! Aby pršelo nebo vysvitlo slunce přesně podle toho, co plodiny zrovna potřebují, to je sen každého farmáře. A vy si to nyní můžete zažít! V roli pána počasí budou vaším základním kapitálem oblaka, sluneční svit a vítr. Zkroťte tyto neobvyklé služebníky a rozpošlete je na úrodná políčka, abyste vypěstovali rozličné plodiny, jež posléze prodáte zákazníkům.

Z mraků, slunce a větru můžete skládat všemožné kombinace, které vám pomohou překonat i další překážky, na něž narazíte. Zjistěte, jaké podnebí vaše plodiny potřebují, a staňte se nejen mocným pánem počasí, ale také úspěšným farmářem.

Hra Pán počasí nabízí:

  • Čtyřicet živých úrovní,
  • Netypický způsob hraní,
  • Jednoduché ovládání,
  • Malebně kreslenou grafiku

Tady slíbené video, přejeme příjemný pohled 🙂

Hru Pán počasí lze získat výhradně na této kolekci a zde je stránka hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *