Přeskočit na obsah

Ozvěny smutku – představuje se hledačka s prvky psychologického thrilleru

Psychologická hledačka? Cože?!

Nechali jsme se trochu strhnout atmosférou hry, a tak jsme úvod téhle aktuality pojali trochu hlubokomyslně. Takže to teď napravíme a vezmeme to méně vzletně: ano, opravdu jde o hledačku, která má ladění do psychologického románu. To však ani zdaleka nebrání tomu, aby v ní bylo spousta hledaček, hlavolamů a několik desítek lokací. Pátrání ve vlastní minulosti totiž může být stejně dobrodružné jako objevování nových planet nebo cestování po fantasy světech. Příběh sleduje minulost hlavní hrdinky, kterou v životě potkalo pár opravdu nepěkných věcí, jež si nese sebou po celý život – a je načase, aby se od nich odpoutala. Hra je rozdělena na čtyři části, které se vracejí do různých období jejího života, díky tomu se podíváme do různorodých lokací: od univerzitního prostředí až po vězení. Už to začíná znít docela zajímavě, že?

Ozvěny smutku obrázek ze hry

Chuťovka se silnou atmosférou

Slavné thrillery nebo psychologické romány si získaly oblibu především díky skvěle vypracované atmosféře. A to se povedlo i Ozvěnám smutku. Scénář vezme člověka za srdce, grafika je laděná do pochmurných šedivých barev, příběhové prvky působí až tísnivým dojmem. Zároveň je s každou další objevenou lokací jasné, že neznáme celý příběh hlavní hrdinky – někde v zákulisí se totiž ukrývá temný stín, který všechno ovlivňuje. Díky tomu má hra i lehce detektivní nádech, opravdu se podobá thrillerům, ve kterých se nedá věřit vlastním vzpomínkám a všechno je jinak, než se zdá.

Ozvěny smutku obrázek ze hry
Ozvěny smutku obrázek ze hry

Hledačky, hlavolamy a tak dále

Pořád tu mluvíme hlavně o atmosféře a o příběhu, ale opravdu dojde i na hledačky a minihry. V každé ze čtyř částí najdeme okolo pěti hledaček a dvě až tři minihry. Hlavolamy jsou součástí příběhu, hledačky zapadají do příběhového i grafického kontextu. Předměty se hledají podle seznamu, u rébusů se jedná o širokou škálu variant, takže se nebudou nudit ani logici. No a jestli pořád nevěříte, že i do silného psychologicky laděného příběhu se dají vhodně umístit hledačky, tak to zkrátka vyzkoušejte! Uvidíte, že nebudete zklamaní!

Ozvěny smutku obrázek ze hry
Ozvěny smutku obrázek ze hry
Ozvěny smutku obrázek ze hry
Ozvěny smutku obrázek ze hry

Mám si tuhle hru pořizovat? Jasně! Především pokud se rádi věnujete hrám se silným příběhem a víte, že si užijete thrillerovou atmosféru. V takovém případě jsou Ozvěny smutku určeny přímo pro vás. Jen si to představte: za okny padá tma, v domě nikde nikdo, vy se zachumláte do deky a pustíte se do pátrání v temných vzpomínkách, pronásledováni černým stínem. Trošku z toho mrazí… ale tak nějak příjemně. Jen to přece jen hra a hráč je ten, kdo ji ovládá. A pokud dokáže vyřešit všechny úkoly, jistě odhalí i toho, kdo za tím vším stojí.


Mimořádná novinka: je tu nová kolekce her!

Exkluzivně v kolekci 25 her na DVD!

Hledačku Ozvěny smutku si můžete pořídit exkluzivně v DVD kolekci. Díky ní získáte 12 parádních hledaček, včetně dvou celých sérií Lovci Snárka a Poklady ostrova záhad. Budete si moct zahrát 10 rozmanitých obsluhovaček, včetně tolik oblíbeného farmaření. Anebo když na to přijde, klidně si procvičíte svůj mozek a postřeh u dohromady 3 logických, akčních nebo spojovacích her.

Tahle kolekce se umí trefit do noty všem. Bez rozdílu zájmů, pohlaví nebo věku. Složili jsme ji totiž přesně tak, abyste se u ni bavili s celou rodinou, navíc za výhodnou cenu. Každá hra vás vyjde jenom na pár kaček.

Podívat se na kolekci

Tentokrát se podařilo, že hry jsou k dispozici i elektronicky. Budeme vás tedy s nimi průběžně seznamovat, pošleme vám vždy krátkou informaci o hře, její recenzi a také bude každá hra po krátký čas, když bude „pod lupou“, v akci. Stejně tak hra, kterou si právě prohlížíte – hledačce Ozvěny smutku. I tuto hru můžete mít elektronicky, navíc pokud použijete slevový kód XTRE3WQER získáte dvacítiprocentní slevu. A to není u nově vydané hry zlé, že? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *