Chytili jste snárka? Přichází druhý díl hry Lovci snárka!

Lov na snárka pokračuje! V první části, která nesla podtitul Vítejte do klubu, jste byli přijati do Klubu Lovců snárka. V novém díle zjistíme, že Všichni šílí. Tentokrát nás lov zavede do prostředí automobilových závodů a dalším z vyvolených bude slavný závodník, který má hledání snárka v rodině. Už jeho dědeček totiž záhadně zmizel při jednom ze závodů – a je dost pravděpodobné, že v tom má prsty právě bájný snárk.

Hráli jste už jedničku Lovců snárka?

Pak vám nemusíme nic vysvětlovat. Víte, co vás čeká. Na začátku příběhu se seznámíte s tím, kdo bude pozván do Klubu Lovců snárka. Po jeho boku pak vyrazíte na dobrodružnou výpravu. Pátrání po snárkovi vás zavede i do tajemného světa za zrcadlem – je podivný, převrácený a zastřený temně fialovým závojem. Avšak pozor! Věci, které se udějí ve světě za zrcadlem, se mohou promítnout i do našeho světa.

Hledačky a hlavolamy

Lovci snárka jsou hledačka – i když trochu netypická. Úkolem tu není pátrat po seznamu věcí, ale hledat úlomky předmětů, které hráči pomohou dostat se ve hře dál, jakmile je zkompletuje. Pokud se mu to podaří, dostane se díky poskládaným předmětům do další lokace a možná i do další úrovně. Hráči, kteří hráli Vítejte do Klubu, ocení, že ve Všichni šílí najdou více hlavolamů, které hru dělají zajímavější.

Slíbit vám také můžeme modernější grafiku a lepší hratelnost než u jedničky. U Lovců snárka: Všichni šílí si na své přijdou hráči, kteří si potrpí na náročné hledačky. Připravte se na pořádně obtížný lov!

Vypravte se do tajemného světa za zrcadlem!

Prostřední díl série přináší do hry mužského hlavního hrdinu a také atraktivní prostředí automobilových závodů. Těšit se můžeme na komplikované hledačky, nápaditou a povedenou grafiku a tajemství ukrytá v neviditelných sférách. Budete mít odvahu vydat se na cestu a pokusit se ulovit bájného snárka?


 Máte problém se stažením hry? Nezoufejte. Zkuste ji stáhnout z náhradního umístění zde nebo zde.

Seznamte se s Jackem Blairem, pětinásobným vítězem Formule 0! Neohroženého závodníka a idola nekonečných zástupů fanynek teď ale čeká mnohem větší výzva než jako první dokroužit na závodním okruhu. Chytit Snárka.

I kdyby Jack vyhrál tisíc závodů, chycení mýtické bytosti, která je nejrychlejší ze všech, se to nikdy nevyrovná. Jako závodník tělem i duší takové příležitosti nedokáže říct ne. Má to zkrátka v sobě, stejně jako jeho děda. Ten kvůli honu na Snárka dokonce opustil rodinu. Bude Jack úspěšnější a podaří se mu opět setkat i se ztraceným dědou?

  • Procvičte svůj smysl pro detail
  • Hledejte stovky předmětů
  • Vydejte se do neuvěřitelného světa a chyťte Snárka!

Exkluzivně v kolekci 25 her na DVD!

Hledačku Lovci Snárka 2 – Všichni šílí si můžete poříditexkluzivně v DVD kolekci. Díky ní získáte 12 parádních hledaček, včetně dvou celých sérií Lovci Snárka a Poklady ostrova záhad. Budete si moct zahrát 10 rozmanitých obsluhovaček, včetně tolik oblíbeného farmaření. Anebo když na to přijde, klidně si procvičíte svůj mozek a postřeh u dohromady 3 logických, akčních nebo spojovacích her.

Tahle kolekce se umí trefit do noty všem. Bez rozdílu zájmů, pohlaví nebo věku. Složili jsme ji totiž přesně tak, abyste se u ni bavili s celou rodinou, navíc za výhodnou cenu. Každá hra vás vyjde jenom na pár kaček.

Podívat se na kolekci

Navíc se tentokrát se podařilo, že hry jsou k dispozici i elektronicky. Budeme vás tedy s nimi průběžně seznamovat, pošleme vám vždy krátkou informaci o hře, její recenzi a také bude každá hra po krátký čas, když bude „pod lupou“, v akci. V příštích dnech tak pošleme informace o hře z nové kolekce, kterou si právě prohlížíte – hledačce Lovci Snárka 2 – Všichni šílí. I tuto hru můžete mít elektronicky, navíc pokud použijete slevový kód LOV-POKRACUJE získáte dvacítiprocentní slevu (18.1 až 23.1.2022). Přejeme hezké hraní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *