Přeskočit na obsah

Dnes vychází nová prémiová hledačka Spojeni smrtí! Máte zájem?

Potěšte se hrou Spojeni smrtí, kterou právě dnes vydáváme. Víme, že naši hráči se na ni velmi těší a ani my jsme se nemohli dočkat, až půjde do distribuce. Pojďme si ji představit!

Vychází zbrusu nová hra!
Vychází nová hra!

Fantastická hledačka Spojeni smrtí

Spojeni smrtí pochází ze série Zakleté císařství a jde o čistou fantastiku. Lidé a elfové v tomhle království žijí vedle sebe, ale do jejich životů zasáhne zákeřná nemoc. Přestože zdejší alchymisté jsou skvělí vědci a léčitelé, nedaří se jim na ni nalézt lék. Budou potřebovat vaši pomoc, ale nebude to jednoduché.

spojeni 3

3 velké plus téhle hry

  • Luxusní grafika: Spojeni smrtí je zbrusu nová hra, a i proto se může pochlubit vynikající grafikou. Lokace sladěné do překrásných fantasy kulis nepřestávají překvapovat svou originalitou i krásou. Vstup do každé další lokace znamená nadšení z úchvatných interiérů i venkovních panoramat.
  • Příběh jako z fantasy filmu: Tohle je příběhová hledačka a její příběh opravdu stojí za to. Užili bychom si ho i v knize nebo dokonce ve filmu, ale tady se můžeme stát jeho součástí. Budeme se potkávat se vznešenými elfy, pátrat po zázračném léku i probouzet fénixe. To my jsme hlavním hrdinou tohohle příběhu.
  • Luxusní hledačky i minihry: Ve Spojeni smrtí si užijete jak spoustu originálních miniher, tak velkou dávku detailních hledaček, které ocení i opravdoví znalci.
spojeni 4

Jak získat Spojeni smrtí ve sběratelské edici zdarma?

Je to jednoduché: rozdáváme ji zdarma k objednávkám nad 1000 Kč a také ke každé kolekci. Můžete si tak třeba koupit celou sérii a tenhle její 5. díl získáte jako bonus zdarma.

Anebo se mrkněte do sekce kolekcí a vyberte si tam některou z těch, které jsme pečlivě sestavovali. O naší nejnovější, která obsahuje 25 her, včetně mnoha povedených hledaček a obsluhovaček, jste už určitě slyšeli. Ale můžete si vybírat i ze starších kolekcí – třeba některou z našich „barevných“ kolekcí.

Jakmile budete mít takový nákup v košíku a objednaný, automaticky vám k němu přihodíme novou prémiovou hledačku Spojeni smrtí ve sběratelské edici jako dárek!

spojeni 5

Vrhněte se do hry po hlavě!

Zakleté císařství 5: Spojeni smrtí je naše nová prémiová hra. Ode dneška si ji můžete pořídit ve sběratelské edici, ale také ji získat zdarma jako dárek k objednané kolekci nebo k nákupu nad 1000 Kč. Nastal čas vstoupit do fantastického světa plného dobrodružství: velkolepý příběh vás zve na dlouhou a zábavnou cestu.

1 komentář na “Dnes vychází nová prémiová hledačka Spojeni smrtí! Máte zájem?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *