Přeskočit na obsah

Nová hra! Mafie v New Yorku má 4. díl. Odhalte děsivé mystérium!

AKTUALITA HRY SPIDLA 1 4
AKTUALITA HRY SPIDLA 1 4

Mafie v New Yorku je série exkluzivních hledaček, které jsou připravovány pro opravdové fajnšmekry. První tři díly jsou na našem trhu už nějaký ten pátek, ale v blízké době přineseme našim hráčům fantastický čtvrtý díl. Jmenuje se Nákaza a události, které se v něm odehrávají, mají až nebezpečně blízko k událostem, kterým nyní čelíme. Za šířící se epidemií však v téhle hře stojí starodávné artefakty a jen ty můžeš vyřešit všechny záhady a zastavit psychopata, který chce vyhladit lidstvo!

ctyrka 2 1

Měli už jste tu čest s Mafii v New Yorku?

Předchozí díly měly každý svůj příběh a své téma. Hned v tom prvním jsme se setkali s novinářkou Lauru a newyorským Řádem, který vyšetřuje mysteriózní události v New Yorku. V tomhle díle mizeli mafiáni a spolu s nimi i nevinné děti. V dalším případě doslova jiskřilo napětí: odsouzený vrah využil kouzel s elektřinou, aby unikl trestu smrti. A v tom třetím začali ožívat mrtví.

Čtvrtý díl, který už na tebe čeká, začíná podobně jako ten třetí. Vypadá to, že ulice New Yorku zaplavily zombies oživené nějakým neznámým virem. Jenže jak se věci mají doopravdy?

ctyrka 8 1

Královna mezi hledačkami

Mafie v New Yorku jsou jedny z nejkvalitnějších hledaček, jaké vůbec kdy vznikly. Proto neváhej a sáhni po ní. Přinese ti spoustu hodin kvalitní, adrenalinové a logické zábavy. A nezapomeň, že na rozdíl od té opravdové nákazy, může být takhle Nákaza i skvělý dárkem. Každý hledačkový fajnšmekr z ní totiž bude rozhodně nadšený.

ctyrka 9 1

Co od hry Mafie v New Yorku 4 – Nákaza očekávat?

1) Třicet pět promyšlených lokací. Opuštěný zábavní park, laboratoře, podzemí, interiér chrámu, dům psychopata a mnoho dalších.

2) Sběratelskou edici, která má nadupanou bonusovou sekci a skvělou bonusovou kapitolu.

3) Desítky hlavolamů a vylepšené hledačky.

4) Kvalitní moderní grafiku a velmi zábavné cut scény.

5) Komplexní příběh plný zajímavých detailů, který nepostrádá ani šokující dějové zvraty.

ctyrka 7 1

Pokračujte prosím tudy na stránky hry.

mny42
mny42

A ještě drobnost na závěr. Nově je k dispozici také celá herní sága, a to výhodněji a s bonusem k tomu. Více zde.

5624
Celá série – Mafie v New Yorku (4dílná hledačka)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *