Přeskočit na obsah

Něco na vás chystáme… A vy se o tom nyní dozvíte

Gambling a tragické osudy lidí, kteří už nikdy nedostanou šanci být opět šťastní. Nová hra, kterou v tento okamžik připravujeme, věrně vykreslí, že život zkrátka není peříčko a peníze nejsou vším.

Ocitnete se v prostředí luxusního kasina na zaoceánské lodi, kde o štěstí nerozhoduje nic víc než karty a čísla, a vyslechnete si příběhy členů smetánky společnosti, jež drsný svět hazardu přivedl až k životnímu neštěstí. Začněte se připravovat, protože takovou hru jsme zde ještě neměli.

Už teď můžeme prozradit, že tato hledačka ve své sběratelské edici nabídne 37 lokalit, jež se ponesou v duchu pokeru a dalších her. Přinese také inovativní hledačkové úrovně, které se oprošťují od obyčejného hledání s dlouhým seznamem položek, ale jdou cestou zábavných hříček. Mimoto dostanete příležitost analyzovat stopy v novém typu minihry a skrz sběratelské předměty třeba rozšíříte své povědomí o řadě drinků.

Navštivte také naši facebookovou stránku a sdělte nám v komentářích, jaké motivy příběhů chcete letos vidět! Tato hra totiž není ani zdaleka jediná, kterou připravujeme. V plném proudu jsou práce na dvou dalších a mnohé čekají, až na ně také přijde řada.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *