Hra pro vás. Užijte si Puzzle V režii smrti zcela zdarma.

Jak jste možná postřehli z našich zpravodajů, máme zbrusu novou hru, hledačku V režii smrti. A právě dnes vám ji představíme malinko více.

Jaký je námět hry V režii smrti? Zatím napovíme jen jednou větou 😉 „Fleming byl režisér s vlastnostmi nejkrutějšího drába. Diváci jeho filmů zažívali hrůzu na plátně, jeho herci přímo na place. Už brzy dostanete příležitost poslat Flemingova zlého ducha přesně tam, kam patří.

No a samozřejmě bychom se rádi s hrou V režii smrti malinko pochlubili, protože je opravdu hezká. Připravili jsme proto počítačové hru, puzzle, které obsahuje obrázky z této hry. Je postavené na oblíbené hře Puzzle Deluxe. Na rozdíl od Puzzle Deluxe je Puzzle v režii smrti pro vás zdarma a navíc můžete i něco hezkého vyhrát. 

Klikni pro stažení hry zdarma

Stáhněte si toto puzzle obsahující 128 obrázků přímo z této hry a užijte si prima logickou zábavu.

Puzzle zdarma a také soutěž o novou hru V režii smrti

2 thoughts on “Hra pro vás. Užijte si Puzzle V režii smrti zcela zdarma.

  1. vážení tvorcovia, majitelia, kde a ako môžem získať hru EMILKA HOLUBOVA MONTEZ. POKLAD. Hru som si u vás cca pred 12-14 rokmi zakúpil. Po výmene PC som „stratil“ všetky dáta. Hľadal som na webe a nikde nič iba samé odvary. Moje dáta. ktoré som použil pri zakúpení Vašej hry sú nezmenené – sú vo Vašej databáze. Ak je to možné hru by som si znova zakúpil. POMôžTE.
    Ďakujem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *