Přeskočit na obsah

Dnes začínají slevy her. Víte, co můžete získat výhodněji?

Potřebujete na chvíli utéct od každodenních problémů? Nikdo nevydrží být stále pod parou, občas je potřeba se odreagovat a zahrát si zábavnou hru. Pokud vás koronavirová krize přivedla na myšlenky, že žijete v šílené době, utečte do doby, kdy se lidstvo zbavilo tmářství, pověr středověku a věda a moudrost začínají nabírat na síle. Neřešte běžné problémy a raději pomozte odhalit tajné spiknutí mocné šedé elity byrokratů, oligarchů a mafiánů ve hře Návrat doby temna. Hra má vysoké hodnocení a je neuvěřitelně napínavá.

Milujete zapeklité úkoly a hlavolamy? Nejlépe si je vychutnáte v kombinaci se zajímavým příběhem ve hře Ztroskotání – Zrádné světlo. Pokud milujete sci-fi s prvky hororu, tak je nemožné, abyste si nezamilovali hru plnou logických hádanek Hloubka zrady.

Díváte se přes okno na zasněžené záhonky a těšíte se na jaro? Pak je pro vás určená Zahradní policie, extrémně zábavná hra, ve které budete čelit tomu nejhoršímu zahrádkářskému nepříteli, hmyzu.

Také tak neradi sledujete, jak děti hrají ty krvavé a hororové hry plné násilí? Raději je potěšte příjemnou pohádkovou hrou Čarodějná zahrada 2 – Královna trolů, kde má odvaha a přátelství větší moc než bezduchá brutalita.

Kdo se vám vybaví, když se mluví o zamilovaném páru, který skončil tragickým způsobem? Romeo a Julie, jejich příběh si můžete nejen přečíst, ale také zahrát ve skvěle hodnocené a graficky propracované stejnojmenné hře, která potěší všechny romantické povahy.

Pokud vám sezení doma už leze na mozek a nebaví vás jen koukat do stropu, pamatujte si, že vždy můžete uniknout do paralelního fantasy světa, kde můžete zachránit svět před tyranským vladařem, stačí mít oblíbenou hru Strašlivý Aspir.

Rozhodně to není vše, pro dnešek pro vás máme v akci 17 skvělých her, které můžete mít jen za zlomek ceny. Porazte plíživou a všudy přítomnou nudu za pomoci her, které vám rychle přirostou k srdci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *