Přeskočit na obsah

Pan Počasí. Hra na spoustu dní s mráčky i sluníčkem. Čtěte novou recenzi!

4475
4475

Kvalitních arkádových počinů je jako šafránu. Od ostatních žánrů počítačových her se vyznačují především svým nápaditým konceptem a právě v tom se skrývá největší úskalí celé řady vývojářských týmů. O to s větší radostí vám představujeme příjemnou oddechovku pro každou příležitost. Staňte se Pánem počasí a prokažte své dovednosti na cestě za nevšedním dobrodružstvím.

Pan Pocasi podruhe 2021 02 10 html c567f3afda3fb1d6
Pan Pocasi podruhe 2021 02 10 html c567f3afda3fb1d6

Pán počasí – arkádový titul pro opravdové labužníky

Arkádové hry z dob velké slávy videoherních automatů, ale i z počátků počítačového věku nastavily tomuto hernímu žánru jasně definovatelný směr. Hra s názvem Pán počasí ctí tradiční hodnoty arkád a navíc dokázala, že i v dnešní době se dá vytvořit elegantní zpracován logické hry s kladeným důrazem na pohotovost hráče a jeho strategické myšlení.

Čekejte velkou prověrku koncentrace, soustředěnosti, logické úvahy a hbitost v plnění jednotlivých operací pod tíhou plynoucího času. Dokážete zajistit svým plodinám vše potřebné od přímého slunečního svitu až po dostatečný přísun vody? Uhasit požár, vyvolat silný vítr nebo opravit silnici a zahájit expedici svých produktů?

Pokud ano, přijměte naše pozvání a seznamte se se sympatickým titulem a vydejte se na nezapomenutelnou cestu napříč 40 úrovněmi s postupně se zvyšující obtížnost.

Pan Pocasi podruhe 2021 02 10 html 796663ad02a1e6f7
Pan Pocasi podruhe 2021 02 10 html 796663ad02a1e6f7

Pan Rosnička vás v tom nenechá, učte se od něj

Hra je po uživatelské stránce přehledná a kompletně přeložena do českého jazyka. Pokud si stále nejste jisti, zda obtížnost úkolů zvládnete a dokážete se tak zařadit mezi zkušené ostatní hráče, máme pro vás skvělou zprávu. U první mety na vás čeká Pan Rosnička, který se o vás bude starat, v případě potřeby poradí a navíc ještě pomůže k lepšímu výkonu.

První kolo vás tak seznámí s důležitými funkcemi a myšlenkou samotné hry.

Hra nabízí celkem 40 odlišných kol s postupně se zvyšující náročností řízení času a počasí. Za plnění úkolů a prodej vypěstovaných produktů získáte finanční odměnu. Tu pak lze použít k vylepšení a modernizaci jednotlivých budov, čímž se dostanete k mnohem vyšším odměnám a v neposlední řadě zvýšíte i rychlost její produkce.

Ještě malý moment. Nezapomeňte na ideální klimatické podmínky a pokud se nedostavují, je třeba zakročit a převzít nadvládu nad klimatem. Za peníze z výdělečné činnosti si jednoduše naservírujte přesně takové počasí, které je třeba k rychlému splnění všech cílů.

Pan Pocasi podruhe 2021 02 10 html 43705a937553a549

Mraky, déšť, silný vítr, slunce, splníte úkoly v časovém limitu?

Náročnost kol se zvyšuje s jejich zdoláváním. Na začátku se staráte o blaho jediné pěstírny a o několik levelů dál už je třeba prokázat zdatnost a mrštnost v zajištění plynulé produkce poskytnutím žádaného počasí.

V horní části spuštěného kola se nachází menší tržiště s počasím, kde lze zakoupit slunce, oblaka nebo déšť jednoduchým přetáhnutím do obrazu hry. Jakmile zakoupíte slunce nebo mrak, okamžitě se stane součástí vašeho herního kola. Ikonky putují v náhodných směrech. Nad každou budovou se v předem nastavených krocích objevují symboly upozorňující na daný požadavek.

Pokud je tedy k vypěstování zapotřebí teplých paprsků, chytněte zakoupené slunce kliknutím na myš a přetáhněte nad budovu. Odměnou za splnění všech kroků je produkt, který vám zajistí finanční kapitál k nákupu dalšího počasí nebo k vylepšení stávajících budov.

Herní kolo pro vás končí ve chvíli, kdy se vám podaří splnit vypsané úkoly z horního seznamu. Pro lepší orientaci se postupně škrtají vodorovnou čarou. Největším nepřítelem se tak stává časový limit, proto pečlivě zvažte svou strategii.

Pan Pocasi podruhe 2021 02 10 html 23c325527f9684bd

Pc Arkádovka s překvapivě dlouhou životností

Vývojáři hry dokazují, že arkádovky stále mají své nenahraditelné kouzlo a půvab. Originalita dobrodružné výpravy a vaší úlohy je podpořena zajímavou funkcí. Počasí je v reálném životě hodně nestálé a v závislosti na okolnostech se dokáže během krátké chvíle radikálně proměnit.

Vytvářejte kombinace a získejte další meteorologické možnosti. Spojením dvou mraků, se před vámi objeví nacucaný mráček slibující vydatné srážky. Slunce s mrakem se naopak postará o polojasnou oblohu a deštivý mrak se sluncem nechá vyniknout spektrum barev přítomné duhy.

Nechybí ani extrémně nebezpečná bouře, které docílíte kombinací větru a deště. S každým kolem se zvyšuje náročnost potřeb jednotlivých stanovišť, takže o zábavu budete mít postaráno. Rozdělujte, kombinujte, přetahujte v co nejrychlejším možném sledu a za vydělané peníze modernizujte své továrny.

Stránka hry je zde a získat ji můžete výhradně na této kolekci her.

Pan Pocasi podruhe 2021 02 10 html e879ef6e8d73b16d

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *