Přeskočit na obsah

Máme tu slevu pro milovníky klasického puzzle!

Blíží se léto a doba dovolených, a tak jsme pro vás do naší slevové akce nachystali jednu oblíbenou oddechovku. Hra se jmenuje Svět skládaček a představí vám 60 obrázků, které budete skládat.

Svet skladacek 1

Na klasické puzzle nemáte místo? Pořiďte si to počítačové

Milovníci puzzle se často trápí s tím, že velké obrazy nemají po složení kam dávat – a vyhodit je je přece škoda.

Máme pro vás řešení! Pořiďte si naši hru Svět skládaček a dostanete od nás hned šest desítek různých obrázků, které je potřeba složit. Budete skládat obrazy květin, přírodní panoramata nebo třeba místnosti plné věcí.

puzzle 2
Obrázek ze hry Svět skládaček

Ideální hra pro celou rodinu

Puzzle je pro všechny věkové kategorie – milují ho všichni od těch nejmenších až po ty nejstarší. A právě proto je Svět skládaček ideální hrou, kterou koupit, když hledáte něco pro celou rodinu. U hry můžete odpočívat, hrát ji společně s ostatními členy rodiny nebo třeba soutěžit v tom, kdo z vás složí obrázek nejrychleji. Tato hra nabízí spoustu variant zábavy!

puzzle 6
Obrázek ze hry Svět skládaček

Kolekci 43 her znáte?

Upozorňujeme na ni často, ale je to zkrátka proto, že je na ní mnoho opravdu parádních her. Na téhle multižánrové a velmi rozsáhlé kolekci najdete právě také Svět skládaček. Hra je ideální pro děti a takových tam najdete mnoho, zároveň se tu ale objevují také hry vhodné pro zkušené a dospělé hráče. Jen jen na vás, která hra vás zaujme a kterou začnete hrát jako první.

image 24
Svět skládaček

V elektronické distribuci nově a jen za 99 Kč

Svět skládaček teď samostatně najdete i v elektronické distribuci, což znamená, že vám aktivační kódy ke hře, kterou si u nás stáhnete, přijdou do pár minut od chvíle, kdy je zaplatíte. Jakmile se tedy rozhodnete, že chcete hru hrát, můžete se do ní pustit doslova za pár chvil.

Nyní ji navíc máme v akci jen za 99 Kč, takže můžete využít i této příjemné slevy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *