Přeskočit na obsah

Rozbalte si zábavné puzzle ve hře Svět skládaček!

Svet skladacek 2

Mezi našimi hrami máme i některé méně tradiční žánry – třeba puzzle. Vyzkoušeli jsme za vás hru Svět skládaček a přinášíme vám k ní recenzi. Jak se hra povedla? Jaké obrázky v ní můžete skládat? Vyplatí se ji koupit – kolik je v ní skládaček? Na to všechno a mnohem víc vám odpovíme v dnešní recenzi.

Svet skladacek 2
Obrázek ze hry Svět skládaček

Puzzle jako životní styl

Když si jednou zamilujete puzzle, už se této vášně pravděpodobně nikdy nevzdáte. Tedy pokud vás nezastaví vysoké ceny puzzle nebo to, že už složené obrazy nemáte kam dávat.

Od toho vám ale může pomoci počítačová hra Svět skládaček. Najdete v ní totiž hned šest desítek obrázků, které je potřeba složit – a nebudete muset komplikovaně vymýšlet, kam je uskladníte.

puzzle 8
Obrázek ze hry Svět skládaček

Dobře navržená hra

Popisovat vám, jak se skládá puzzle, asi nemusíme. Raději se pojďme podívat na to, jak vypadá hra Svět skládaček, ve které ho budete skládat.

Hra je rozdělená na šest témat: Botanické divy, Delikátní dezert, Domov, sladký domov, Dech přírody, Úžasná cesta a Království zvířat.

Názvy napovídají, že obrázky připravené ke složení pocházejí z různých tematických okruhů. Vy si mezi nimi můžete různě překlikávat a vybrat si, na jaký obraz máte zrovna chuť.

puzzle 2
Obrázek ze hry Svět skládaček

Velmi krásné skládačky

Grafika hry jako taková je velmi jednoduchá. V podstatě není co popisovat.

Zajímavější jsou však samotné obrázky, které budete skládat. Ty jsou totiž opravdu krásné a nápadité. Každé téma obsahuje několik různých puzzle. Obrazy jsou plné sytých barev a spousty detailů – nejenže bude radost je skládat, ale zároveň to pro vás bude také výzva.

Fantastické jsou obrázky v sekci dezerty, velmi hezké jsou květiny nebo třeba panoramata v sekci Úžasná cesta. Co se týče obrázků ze škatulkky Domov, sladký domov, ty jsou zase velmi detailní a pořádně vám zavaří mozek, až je budete stavět.

puzzle 1
Obrázek ze hry Svět skládaček

Důležitá otázka: kolik dílků?

Každý obrázek nabízí jiné množství dílků. Budete se tedy potýkat s různě těžkými skládačkami – od těch velmi jednoduchých tvořených třeba jen 30 dílky, až po ty, ve kterých je jich více než 150. Díky tomu si hru mohou užít různé věkové kategorie – malé děti si vyberou jednodušší skládačky, zatímco zkušení skladači klidně mohou sáhnout po nějaké pořádné výzvě.

Jak se budete ve hře zlepšovat, začne před vás klást i čím dál větší nároky – zatímco na začátku budete mít dílky otočené tak, jak potřebujete, brzy si je budete muset začít otáčet sami, a to už bude znamenat zkoušku i pro zkušené puzzle experty.

puzzle 7
Obrázek ze hry Svět skládaček

Příjemná oddechovka

Puzzle je puzzle. Pokud vám sednou obrázky a nikde nic nedrhne při skládání, pak vlastně není příliš o čem mluvit. Můžeme však říct, že tahle hra se opravdu povedla. Je to jednoduchá, ale velmi dobrá oddechovka, u které můžete strávit příjemný večer či odpoledne a užije si s ní zábavu celá rodina.

puzzle 3
Obrázek ze hry Svět skládaček

Kolekce 43 her

Kolekce 43 her je plná skutečně rozličných žánrů. I proto jsme na ni vybrali Svět skládaček – aby tam kromě obvyklých žánrových her bylo i něco jiného, méně standardního. Podívat se na tuto kolekci můžete zde: hledačky, obsluhovačky, spojovačky, ale třeba i puzzle, to všechno tu najdete. A schválně – zkuste si vydělit celkovou částku za kolekci, počtem her. Myslíme, že vás překvapí, jak je výsledné číslo nízké.

image 25
Svět skládaček

Jen za 99 Kč!

Stejně jako cena úplně všeho i cena skládaček a puzzle na trhu stoupá. My vám nabízíme hned 60 skládaček za 99 Kč. Řekli bychom, že za tuhle cenu neseženete v obchodě ani jedno puzzle. Zvýhodněná cena potrvá ještě pár dnů, tak ji nezapomeňte využít!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *