Je tu nová hra! A s ní návrat na Ostrov záhad!

Poklady ostrova záhad jsou tu podruhé a tentokrát v novém hávu a s novým dobrodružným námětem. Dvojka nese podtitul Brána osudu a všichni se můžeme těšit na cestování v čase a hledačku napříč érami. Vrátíme se na tajemný ostrov a podíváme se na nové záhady, které ostrov ukrývá. Co dalšího přináší nová hledačka? Pojďte si to prohlédnout sami!

Poklady tajuplneho ostrova Brany osudu 1
Nová hra Poklady tajuplneho ostrova Brany osudu

V Bráně osudu se setkáme se starými známými, kteří odhalovali tajemství záhadného ostrova už v předchozím díle. Tentokrát se však ocitnout každý v jiné časové rovině a nezbude jim nic jiného, než spolu komunikovat napříč časovou propastí.

Poklady tajuplneho ostrova Brany osudu 3 1
Poklady tajuplneho ostrova Brany osudu

Přinášíme tři tipy, na co byste se měli v této hledačce těšit:

1) Komplikované hledačky

V Bráně osudu je hledání skrytých předmětů ztíženo tím, že byly hledané věci rozbity na malé kousky. Nehledají se tak celé objekty, ale jejich fragmenty. Brána osudu tak patří k těm hledačkám, které od svých hráčů vyžadují velkou pozornost a i trochu zkušeností. Na své si tak přijdou milovníci výzev a soutěživí hráči, kteří chtějí ukázat, že na to mají.

Poklady tajuplneho ostrova Brany osudu 4
Poklady tajuplneho ostrova Brany osudu

2) Parádní kulisy tropického ostrova

Zajímavé téma a atraktivní lokace je pro úspěch počítačové hry základ. A jaký lepší prostor pro hrnu plnou záhad a pátrání po pokladech si představit než tajemný ostrov ztracený kdesi uprostřed oceánu? Uvidíme jeskyně, palmy, roztrhané mapy i zamčené truhly zakopané v zemi. Pokud se vám líbily kulisy v jedničce, Brána osudu celkovou grafiku ještě minimálně o jednu úroveň zvedla. Tady je rozhodně na co se těšit.

Poklady tajuplneho ostrova Brany osudu 1
Poklady tajuplneho ostrova Brany osudu

3) Bez rébusů by to nešlo

K cestě za pokladem a odhalením tajemství zkrátka patří hlavolamy – a rozhodně je najdeme i zde. Pro složité hledačky představují příjemné doplnění a krásně zapadají do kontextu celé hry. Minihry jsou tak tím, na co se v průběhu hry budete těšit.

Poklady tajuplneho ostrova Brany osudu 2
Poklady tajuplneho ostrova Brany osudu

Jestli bývá pravidlem, že druhé díly zaostávají za těmi prvními, u Pokladů ostrova záhad to rozhodně není pravda. Dvojka s názvem Brána osudu přináší lepší příběh, skvělé lokace i zábavné zpracování hledaček. Pustit by se do ní rozhodně měli ti, koho zaujal první díl. Ale i pro ty, koho jednička zas tak nechytla, se otevírá možnost dát Pokladům ostrova záhad druhou šanci – protože Brána osudu si ji rozhodně zaslouží.

Exkluzivně v kolekci 25 her na DVD!

Kolekce her spidla

Hledačku Poklady tajuplného ostrova 2 – Brány osudu si můžete pořídit exkluzivně v DVD kolekci. Díky ní získáte 12 parádních hledaček, včetně dvou celých sérií Lovci Snárka a Poklady ostrova záhad. Budete si moct zahrát 10 rozmanitých obsluhovaček, včetně tolik oblíbeného farmaření. Anebo když na to přijde, klidně si procvičíte svůj mozek a postřeh u dohromady 3 logických, akčních nebo spojovacích her.

Tahle kolekce se umí trefit do noty všem. Bez rozdílu zájmů, pohlaví nebo věku. Složili jsme ji totiž přesně tak, abyste se u ni bavili s celou rodinou, navíc za výhodnou cenu. Každá hra vás vyjde jenom na pár kaček.

Podívat se na kolekci

Navíc se tentokrát se podařilo, že hry jsou k dispozici i elektronicky. Budeme vás tedy s nimi průběžně seznamovat, pošleme vám vždy krátkou informaci o hře, její recenzi a také bude každá hra po krátký čas, když bude „pod lupou“, v akci. V příštích dnech tak pošleme informace o hře z nové kolekce, kterou si právě prohlížíte – hledačce Poklady tajuplného ostrova 2 – Brány osudu. I tuto hru můžete mít elektronicky, navíc pokud použijete slevový kód OSTROV2  získáte dvacítiprocentní slevu (30.1 až 5.2.2022). Přejeme hezké hraní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *