Bez milosti sleva bude ukončena. Dnes, nadobro.

Některá tajemství je lepší raději ani neznat. Tentokrát však nahlédnete pod roušku něčeho, co mělo zůstat navždy utajené…

Život je plný tajemství, vnímáme svět kolem nás, který vypadá jednoduše, ale jen málokdo ví, co všechno se děje na pozadí. Některá tajemství je lepší raději ani neznat. Tentokrát však nahlédnete pod roušku něčeho, co mělo zůstat navždy utajené. Na světě nejsou jen lidé, jsou tu i další rasy, které žijí mezi námi a o jejichž existenci nemáme ani ponětí. Na rozdíl od nás disponují velkou mocí a dokáží se pohybovat, aniž bychom o tom věděli.

Sleva hry
Sleva počítačové hry
Sleva počítačové hry

Napětí od začátku až do konce

Zažijte něco tajemného a vzrušujícího zároveň ve hře Bez milosti. Okamžitě vás uchvátí a vtáhne do děje. Jde o extrémně zábavnou hledačku, která trochu potrápí vaše mozkové závity a donutí vás logicky uvažovat. Na chvíli jako byste se přenesli z vašeho gauče do těla detektiva, který byl vybrán k vyřešení nelehkého úkolu. Budete na stopě sériového vraha a abyste ho dopadli, budete postupně odhalovat svět, který je všem ostatním ukrytý. Čekají vás děsivá tajemství, propracovaná grafika, napínavý děj i skvělá hudba. Budete se pohybovat fantasy prostředí skutečného města jak ho neznáte. Zatímco v ostatních převládá strach, vy musíte zachovat chladnou hlavu a postupně odhalit, kdo za vším zlem stojí.

Sleva počítačové hry
Sleva počítačové hry
Sleva počítačové hry
Sleva počítačové hry

Užijte si ve výhodněji skvělou zábavu na dlouhé večery. Dnes naposledy ve výrazné slevě!

Tato hororová je celá v češtině a rozhodně to není hra na hodinu, ale potrápí vás mnoho večerů. Některé úkoly budou jednoduché, ale nad některými se zaseknete i na dlouhou dobu. Pokud budete ve hře dobří, čekají vás za dobrý výkon trofeje a ve hře nechybí ani bonusová kapitola, která vám zajistí extra zábavu navíc. Hru máme k dispozici dnes do půlnoci za akční cenu 169Kč. Dopřejte si napínavou zábavu, která vás donutí nevstát do té doby, dokud si s jednotlivými úkoly neporadíte.

Ukažte, co ve vás je! Pokud dokážete uvažovat jako detektiv, možná se vám podaří dopadnout viníka a vrátit běh všedního života do běžných kolejí. Vše je jen ve vašich rukou.

Spechate? Snado hry do kosiku rovnou, jedním klikem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *