Přeskočit na obsah

Užijte si hledačku pro pokročilé: je tu Encyklopedie kouzel

Studentka Katarína se ve škole učí trochu neobvyklému předmětu – magii. Na chvíli však bude muset školy nechat, protože se před ní otevírá pořádné dobrodružství. Její bratr Roger pátrá po zmizelém profesoru kouzel a zve Katarínu, aby se k němu na této cestě připojila. Takový je námět hledačky Encyklopedie kouzel – Záhada za svitu měsíce. Hra je však speciální ještě z jednoho důvodu. Velmi dlouho totiž nebyla k dostání. Nyní jsme již však vydali samostatně a můžete si ji tak pořídit.

AKTUALITA HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 26

Hledačka, která staví na netradičním systému hledání

Nejzajímavějším aspektem nové hry je koncept hledání, který se liší od tradičních příběhových hledaček. V každé lokaci totiž najdeme předměty, které se roztříštily na malé části a je třeba je zkompletovat. Hledání si tak užijí opravdoví fajnšmekři s bystrým okem, kteří mají hledačky opravdu rádi.

Minihry

Přestože Encyklopedie kouzel bourá klasický systém hledání, nevyhýbá se hlavolamům. V každé lokaci najdeme alespoň jeden rébus a hry jsou velmi zajímavé. Většinou se jedná o nějaký logický úkol a tvůrci v minihrách přinášejí neotřelé nápady. Minihry jsou tím, na co se v Encyklopedii kouzel rozhodně můžete těšit

Rozdělení hry na jednotlivé části

V rámci příběhu Katarína cestuje po celém světě a hledá zde profesora i tajemné kouzelné artefakty. Hra je tak logicky rozdělená na celou řadu částí, z nichž každá se odehrává v jiné oblasti světa. Každá úroveň zabere hráči zhruba patnáct minut, takže si hráč může hraní rozdělit na menší úseky – pokud se mu nedostává času, může si zahrát jen jednu část a nemusí se bát, že zapomene příběh nebo herní kontext.

Bonus navíc

Přestože se nejedná o sběratelskou edici, nabízí se hráči hned v hlavním menu nečekaný bonus. Nachází se tu totiž sekce Miniher, ve které se postupně odemykají hlavolamy a my si je tak můžeme zahrát i samostatně, mimo hlavní příběh. A to je skvělá výhoda, která se mimo sběratelské edice vyskytuje málokdy!

Nyní tuto hru máme v nabídce jen za 99 Kč!

Kolekce M – 25 her!

Spolu se Záhadou za svitu měsíce získáte na oblíbené kolekci 11 dalších hledaček, 10 obsluhovaček a trojici logických, spojovacích a akčních her. Každá hra je speciálně vybraná, aby se hodila k těm ostatním a aby celá kolekce fungovala jako celek.

Jedná se o kolekci her pro celou hodinu a díky ní můžete s počítačovou zábavou strávit celé dlouhé týdny. Hry v kolekci jsou navíc se slevou, takže každou z nich – včetně Encyklopedie kouzel – získáte za skvělou cenu!

Podívejte se na naši M kolekci.

image 4

Co od Encyklopedie kouzel očekávat?

  • Hru rozdělenou na jednotlivé části
  • Cestování po celém světě
  • Netradiční systém hledání
  • Fantasy příběh
  • Zajímavé rébusy
  • Minihry, které se dají zahrát i mimo hlavní hru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *