Přeskočit na obsah

Víte, že nyní můžete získat Polibek smrti z nové kolekce zdarma?

Je to tak – v těchto dnech přidáváme mysteriózní hledačku Polibek smrti – Sběratelská edice jako dárek ke všem nákupům nad 1000 Kč. Jestliže si tedy vyberte hry za tisícovku, dostanete jednu úplně gratis.

polibek smrti zdarma
Polibek smrti – Sběratelská edice zdarma

Polibek smrti – naše nová hra zdarma

Postupně vám budeme představovat hry z naší nové hledačkové kolekce 10+3 a právě na tyhle hry se také budou vztahovat různé akce. Nyní je to tedy „hra zdarma k objednávkám nad 1000 Kč“.

Není na tom nic složitého – stačí když si vyberte hry za 1000 a více korun, objednáte je, zaplatíte a dál nemusíte dělat nic. My vám Polibek smrti ve sběratelské edici pošleme automaticky zdarma jako dárek.

image 95
Polibek smrti – Sběratelská edice

O co ve hře jde?

Nebudete bojovat s nikým menším než s vášnivou a zákeřnou sukubou. Tahle bájná svůdnice se totiž pokusí očarovat a odvést od hlavní hrdinky jejího snoubence – a to přece nemůžete dovolit!

V bonusovce vás potom čeká další boj se sukubou, tentokrát už snad konečný. Dokážete ji porazit a poslat do temnoty, kam také patří?

polibek uvod
Obrázek ze hry Polibek smrti – Sběratelská edice

Doporučujeme – Andělská noc

Polibek smrti se odehrává ve stejném herním světě – na ostrově Sacra Terra – jako další hororová hledačka Andělská noc. Nezapomeňte tedy do své objednávky přihodit i Andělskou noc ve sběratelské edici, ať máte sbírku kompletní!

image 94
Andělská noc – Sběratelská edice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *