Nová prémiová hra ze série Temné romance zdarma!

Připomínáme, že nyní můžete mít naši nově vydanou prémiovou hledačku ze série Temné romance úplně zdarma. A to rovnou ve sběratelské edici. Jak na to?

zrada gratis

O čem je nová hra

V jedenáctém díle Rodinná zrada vás čeká opět příběh velké, i když komplikované romance. Aby se oba zamilovaní dostali přes nástrahy osudu a mohli spolu prožít své „šťastní až do smrti“, budete jim muset pomoct. Čekají je totiž velmi náročné hledací úkoly a spousta logických otázek, které budou muset překonat.

Hlavním hrdinou je mladý princ, který se chystá pomstít smrt svého otce. A protože v této hře hrajete vždy rovnou za dva hrdiny, tak vás tu samozřejmě čeká i jeho milovaná, která bude čelit mnoha úskalím.

zrada foto 1
Obrázek ze hry Rodinná zrada – sběratelská edice

Rodinná zrada nyní zdarma!

Nalákali jsme vás na to, že vám dáme Rodinnou zradu zdarma? Pak poslouchejte! Posíláme ji totiž jako dárek ke každé objednávce nad 1000 Kč. Vyberte si u nás pár her za tisícovku, třeba si můžete doplnit ostatní díly ze série Temné romance, které vám chybějí ve sbírce. Máte už třeba díly, které vyšly v poslední době: Špinavá hra a Fantom opery?

Jakmile objednávku uděláte a zaplatíte, můžete se těšit na to, že vám k ní jako dárek pošleme Rodinnou zradu ve sběratelské edici.

image 3
Rodinná zrada – sběratelská edice

Užijte si zábavné hledačky!

V této hře najdete jedny z nejzábavnějších hledacích úkolů vůbec. Jestli jste milovníci tohoto typu her, pak po ní rozhodně hned sáhněte. Tohle si totiž nemůžete nechat ujít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *