Přeskočit na obsah

Do konce roku pro vás máme ke každé objednávce humornou hru zdarma! Jakou si vyberete?

S koncem roku 2023 jsme pro vás přichystali jednu speciální akci. Abyste si poslední hodiny roku užili se smíchem a radostí, pošleme vám ke každé objednávce učiněné 30. a 31. prosince jednu z našich zábavných her zdarma!

image 57

Jaké hry jsme si pro vás přichystali?

1) Robomoucha

Řekneme to na rovinu: je to jedna z našich nejujetějších her. Mimozemšťané v této hře unesou všechny pozemské mouchy, protože je na nich zajímá, jak to, že jsou tak otravné, když nemají mozek.

No… Co víc k tomu dodat? Robomoucha se vydává do vesmíru, aby své pozemské kamarádky zachránila. Zábavná skákačka vás přenese do crazy světa plného úžasné zábavy!

image 55

2) Šíleně ošklivá princezna

Graficky naprosto neokoukaná logická hra Šíleně smutná princezna je věc, kterou byste si rozhodně měli vyzkoušet. Hodně divoký příběh se spoustou zvratů vás zavede na hrad šíleně ošklivé princezny, ale třeba také do vesmíru. (To má společného s Robomouchou – představte si, že byste ve vesmíru potkali Robomouchu a Šíleně ošklivou princeznu!)

Tahle hra je naše oblíbená a naši fanoušci by si ji rozhodně měli vyzkoušet! A proč ne třeba teď, když je zdarma!

image 54

3) Princ z Persie a hamižný kalif

Tohle je trochu košilatá hra. V roli perského prince budete po nocích navštěvovat manželky v harému hamižného kalifa. Aby se vám to povedlo, musíte spoustu pastí obejít a nějaké taky nastražit. Zábavná logická hra vás zavede do orientálního světa a rozhodně vám vykouzlí pobavený úsměv na tváři!

image 53

4) Čarodějný žertík – žabí štěstí

Jak se asi cítil princ, který byl proměněný v žábu? Nic moc, to vám řekneme. A přesně to se stalo hlavnímu hrdinovi této logické hry. Čarodějka ho proměnila v žábu a když s ní ani tak nechtěl prožít románek, uvěznila ho… a spolu s ním mnoho dalších lidí. Princ, i když v roli žáby, se vydává na cestu za záchranou sebe sama i ostatních očarovaných rukojmí!

image 52

5) Kdo jsem?

Hledačka Kdo jsem má zajímavý námět: na začátku totiž vůbec nebudete vědět, co se stalo. Své vzpomínky budete totiž muset teprve znovuobjevovat, neboť vám je někdo vymazal z hlavy! Kdo je ve skutečnosti hlavní hrdina této hry? To budete muset zjistit!

image 51

6) Město bláznů

V té crazy adventuře nebudete vědět, jestli to tvůrci myslí vážně nebo si z vás střílí. Jako novinář budete chodit po hodně podivném městě s ještě divnějším obyvateli a budete muset zjišťovat, zda tu opravdu někdo viděl UFO. Jenže z těchhle šílených lidiček dostat nějaké zaručené informace – to dá hodně práce!

image 56

Jak získat hru zdarma?

Je to jednoduché: jednu z těchto zábavných a humoristických her vám přidáme ke každé objednávce, kterou u nás na e-shopu uděláte do konce roku 2023! Tak co – jdete se s námi smát?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *