Přeskočit na obsah

Tramtadadá! Na Silvestra pro vás máme hru úplně zdarma! Stačí si ji stáhnout a můžete hrát!

Na konci roku každý bilancuje a děkuje těm, kteří při něm celý rok stáli. To bychom dnes chtěli udělat i my. Díky vám, našim fanouškům, můžeme na český trh přinášet nové a zajímavé hry a vydávat stále nové kousky. Přejeme vám a vašim rodinám všechno dobré do nového roku a děkujeme vám za přízeň. A přichystali jsme pro vás malé poděkování!

image 58

Silvestrovskou hrou letošního roku jsou Ovečky!

Jako letošní silvestrovskou hru jsme pro vás vybrali Ovečky – hru, která je dílem náročná na logické myšlení, dílem neskutečně zábavná a legrační. A je také komplexní – má svůj příběh a provede vás hned několika herními světy a desítkami levelů.

Zkrátka hra, kterou byste měli mít ve sbírce! A my vám ji dneska věnujeme úplně zdarma.

Jak na to?

image 59

Speciální slevový kód: SILVESTR2023

Když právě toto heslo SILVESTR2023 zadáte do políčka pro slevový kód, až si budete Ovečky objednávat, objeví se vám místo ceny krásná kulatá nula!

Pak klasicky dokončíte objednávku a za pár minut vám zdarma přijde do e-mailu aktivační kód ke hře, kterou už si jenom jednoduše stáhnete do počítače, aktivujete a jde na to!

Do nového roku pro vás připravujeme další novinky

Děkujeme všem našim hráčům, že si u nás v minulém roce vybírali hry pro sebe i pro své blízké. Jsme vděční za vaši podporu i recenze a komentáře, které nám ke hrám píšete.

Věříme, že pro vás budeme přinášet zajímavé novinky i v příštím roce a že se na Špidla stránkách budeme i nadále potkávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *