Přeskočit na obsah

Slevový kód – 500 Kč na kolekci 10 her od zítra propadne!

V posledních dnech jste mohli využít slevový kupón na 500 Kč, který vám výrazně zlevňoval oblíbenou kolekci 10 her. Dnes však tento kód platí naposledy, o půlnoci propadne a již ho nebudete moci využít!

sleva kolekce hry3

Kód, který jako zázrakem umaže 500 Kč

Přesně takové kódy vám nyní rozdáváme. Když při objednávce zadáte slevový kód 84785C5EA0F1, odečte se vám od ceny kolekce rovných 500 Kč. Zároveň vám hry samozřejmě doručíme zdarma!

Kód však zítra ztratí platnost, musíte ho tedy stihnout využít ještě dnes!

Na této kolekci také najdete netradiční hledačku Škola kouzel, která je nyní ve slevě. I tak vás ale tato hra vyjde výhodněji, pokud si ji pořídíte právě jako součást kolekce!

image 45
Hra z kolekce 10 her

Jak kolekci hodnotí hráči, kteří už ji mají doma

Na stránce kolekce najdete komentáře a recenze našich hráčů, je jich tam přes dvacet, a tak si můžete počíst, jakou zkušenost udělali ostatní zákazníci s tou kolekcí.

Tak například:

Jaroslava napsala: Hry jsou zajímavé, zábavné, každý si vybere. Skvělé odreagování! Rychlé doručení a jako bonus – zdarma.

Alena komentovala: Kupte si, vyzkoušejte a mohu jen doporučit. Hry hraju už dlouho a vždycky mě mile překvapí, jsou napínavé, hratelné pro všechny věkové kategorie. Mohu doporučit.

Miroslav svůj názor shrnul: Nákup proběhl perfektně, jako vždy. S načítáním her žádný problém. Kupujeme hlavně kvůli hledačkám a ty jsou zase úžasné. Velká spokojenost. Výhoda her je ta, že jsou namixované dle žánru, a tak si každý určitě přijde na své. A obzvláště v nynější smutné době člověka odreagují a dají aspoň na tu chvilku při hraní zapomenout.

image 44

Dnes naposledy můžete využít slevový kupón

Slevový kód 84785C5EA0F1 vložte to políčka pro slevový kupón, až si budete kolekci 10 her objednávat. Ve vyúčtování uvidíte, že se sleva načetla. Musíte to však stihnout ještě dnes, zítra už kód nebude platit!

Na některé další kolekce však sleva 500 Kč stále platí – stačí, když projdete články z předchozích dnů a jistě v nich objevíte kódy, které vám zlevní další kolekce. Berte to třeba jako další hledačku od nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *