Přeskočit na obsah

Prožijte své Mořské dobrodružství! Dnes naposledy se slevou

Morske dobrodruzstvi 3

Možná už jste se vrátili z dovolené, ale rádi byste si chvíle u moře trochu prodloužili. V tom vám skvěle poslouží klasický arkanoid s názvem Mořské dobrodružství!

Morske dobrodruzstvi 3

140 levelů a úžasná atmosféra!

Arkanoid – možná už jste to slovo zapomněli. Žánr, ve kterém vystřelujete kuličky demolující všechno okolo a pak se je snažíte zachytit zpátky na herní plošinu.

Přesně o tohle jde v neuvěřitelných 140 levelech Mořského dobrodružství. Překvapí vás vymazlenou grafikou a skvělou hratelností. Jakmile se do téhle hry jednou pustíte, nebudete chtít přestat!

image 32
Mořské dobrodružství

Je i na kolekci 25 her! A na tu je teď speciální sleva!

Než si hru objednáte, mrkněte ještě na naši kolekci 25 her. Brzy totiž zjistíte, že tam Mořské dobrodružství najdete také a k tomu dalších 24 her různých žánrů. A říkáme vám to z jednoho prostého důvodu, máme pro vás totiž přichystaný kouzelný kód XCERA897D. Když ho použijete při zadávání objednávky, magicky se vám cena kolekce sníží o 500 Kč!

image 33

Do dnešní půlnoci za 99 Kč!

Jestliže máte v plánu koupit si u nás Mořské dobrodružství, pak to udělejte ještě dnes! Hra je totiž naposledy za 99 Kč, pak cena vyskočí na běžných 169 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *