Přeskočit na obsah

Pětistovka dolů z ceny kolekce? Podívejte se na naši speciální akci!

Připravili jsme pro vás speciální slevu 500 korun na kolekci 10 her, na níž najdete i hru Příběh o domku pro panenky, kterou jsme vám v uplynulých dnech představovali. Ponořte se do úžasných herních světů a užijte si spoustu zábavy s desítkou rozmanitých a oblíbených her!

Slevy 12

Kolekce 10 her!

Znáte naši kolekci 10 her? Dovolte nám, abychom vám ji dnes krátce představili. Na této kolekci vás čeká 10 her různých žánrů – rovnoměrně jsme na ní namixovali hledačky určené spíše pro dospělé hráče a obsluhovačky vhodné pro celou rodinu a jako takový malý bonus jsme přidali jednu populární spojovačku a zábavnou skákačku.

Kolekce je vytvořená tak, aby si ji užila celá rodina a abyste jejím zakoupením způsobili doma co největší radost.

image 10
Kolekce 10 her

Pojďme se podívat na jednotlivé hry

Všechny hry, které jsou na kolekci, si můžete podrobně prohlédnout zde. My vám tu představíme čtveřici těch nejzajímavějších.

Příběh o domku pro panenky

V těchto dnech jsme vám přiblížili hororovou hledačku Příběh o domku pro panenky, která je poutavou hledačkou klasického střihu. Právě tuto hru najdete i na kolekci 10 her.

Ve hře vás budou čekat desítky rébusů a hledacích úkolů, velmi temná atmosféra a spousta záhad, které je třeba vyřešit. Kam zmizel manžel hlavní hrdinky, proč vedou stopy do sirotčince a co po vás chce klaun, jenž vás po cestě provází? To všechno se dozvíte v této hře.

image 12

Turtix

Oblíbená skákačka Turtix zaujme děti i dospělé. Staňte se želvím hrdinou a vydejte se do světa plného nástrah – budete muset přeskakovat rokle, zdolávat žebříky i vyhýbat se nepřátelům. Děti si s touto hrou užijí jedno velké dobrodružství a dospělí se zase vrátí do mládí, kdy jsme právě tyhle hry milovali!

image 16
Turtix

Drápky a pírka 2

Tahle je trochu netradiční spojovačkou. Budete v ní spoojovat roztomilé ptáčky do barevných řetězců a plnit úkoly, které před vás hra staví. A co je na tom nejlepší? Tihle ptáci jsou přece piráti! Nevěříte? Podívejte se sami!

image 18
Drápky a pírka 2

Taneční horečka

A jako poslední hru, kterou bychom vám rádi přiblížili, jsme vybrali Taneční horečku. Milovníci obsluhovaček si tu přijdou na své. Tohle je totiž netradiční hra, která spojuje žánr obsluhovačky se skvělou hudbou a z prostředím tanečního klubu. Tohle si užijete!

image 17
Taneční horečka

A recenze? Podívejte se, co na kolekci říkají ostatní hráči

My jsme přesvědčení, že kolekce 10 her se povedla, ale vy jste možná zvědaví na to, co jí říkají hráči, kteří už ji mají doma.

Hráč Miroslav napsal:

Nákup proběhl perfektně, jako vždy. S načítáním her žádný problém. Kupujeme hlavně kvůli hledačkám a ty jsou zase úžasné. Velká spokojenost.

Výhoda her je ta, že jsou namixované dle žánru, a tak si každý určitě přijde na své. A obzvláště v nynější smutné době člověka odreagují a dají aspoň na tu chvilku při hraní zapomenout.

image 11

Hráč Jan kolekci rozebral pořádně:

Měl jsem možnosti získat kolekci trochu dřív. A musím říct, že za mě dobré…

Klasicky nej jsou pro mě hledačky, zvlášť krimi. Což splňuje jak Duch ve stroji, tak Příběh o domku pro panenky. A ostatní hry – Drápky a pírka mě dostávají zvukovým projevem ptá(č)ků, Taneční horečku jsem neznal a je to fajn úkrok jiným směrem než jsem měl možnost dosud hrát. A abych nezapomněl – užili jsme si i Turtixe. Ze začátku vypadá jako jen pro děti, nicméně dovážil jsem se to zahrát sám, abych ukázal, jak se to má hrát a překvapivě mě to chytlo.

Plusy: dost nových her za dobrou cenu. Líbí se mi různorodost her, ovšem jsem rád, že to jsou hlavně hledačky. Překvapivě jsem si užil hopsačku – Turtixe.

Minusy: to tak co vytknout… Že není více her v tom? Nevím 🙂

image 14
Rozcestí draka

A na závěr zmiňme ještě hodnocení paní Aleny, která napsala:

Kupte si, vyzkoušejte a mohu jen doporučit

Plusy: Hry hraju už dlouho a vždycky mě mile překvapí, jsou napínavé, hratelné pro všechny věkové kategorie. Mohu doporučit.

Kolekce má u nás celkové hodnocení 4,7 hvězdiček z celkových pěti. Hodnocení a další hráčské recenze si můžete přečíst zde, v záložce Recenze.

image 15
Počátek

Pětistovka dolů z celkové ceny!

Při objednávce vložte do kolonky pro slevový kód kupón B17864A38ED5. (Můžete si ho právě tady zkopírovat, ať se s ním nemusíte přepisovat!). Hned ve vyúčtování uvidíte, jak se celková cena kolekce sníží o pět set korun!

A ještě jedna dobrá zpráva! I při využití slevy 500 Kč vám zůstane doručení zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *