Přeskočit na obsah

Dnes pro vás máme slevu 1000 korun na naši největší kolekci!

sleva kolekce hry6

V minulých dnech jste se mohli radovat ze slevy 500 Kč na některé naše kolekce. Dnes pro vás máme jednu ještě speciálnější slevu, a to slevu 1000 Kč na kolekci 43 her.

sleva kolekce hry6

Seznamte se s kolekcí 43 her!

V poslední době jsme v našich článcích o kolekci 43 her psali docela často, takže nejspíš neunikla vaší pozornosti. Zmiňme tedy jen tři výhody

1) Obrovské množství rozmanitých her. Kolekce je poskládána z mnoha žánrů a z her určených pro všechny věkové kategorie. Najdete jich tu 43!

2) Celé ságy nebo více her z jedné série. Najdete tu pohromadě hned několik dílů z jedné série nebo klidně i kompletní ságu.

3) Hry jsou na kolekci za extrémně výhodné ceny. Když vydělíte celkovou cenu kolekce počtem her, zjistíte, že vás jednotlivé hry vyjdou jen na pár korun.

image 49

Mínus 1000 Kč

A poslední výhodu můžete dnes ještě umocnit tím, že si kolekci zlevníte o dalších 1000 Kč. Stačí, když využijete slevový kód RTQA891H. Ale pozor, tento kód už bude platit jen dnes. Od zítra vám propadne a už ho nebudete moci využít!

Jak využít slevový kupón 1000 Kč na kolekci?

Stačí vzít kód RTQA891H a vložit ho při objednávce do kolonky pro slevový kupón. V souhrnu objednávky se vám sleva ihned objeví a v konečné ceně uvidíte, že se vám rovná tisícovka odečetla. I při této slevě zůstane doprava samozřejmě zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *