Přeskočit na obsah

Že jste ještě nehráli tuhle klasiku? Teď máte šanci to napravit!

Cestovatelka Emilka Holubová se vydává pátrat po Montenzumově pokladu. Jenže taková dobrodružná cesta není nic jednoduchého! Aby tento poklad získala, bude muset pospojovat stovky drahých kamenů a oživit tak dávný oltář. Pomůžete jí? Byla by přece škoda, aby svět o tak vzácný poklad přišel!

emilka sleva

Legenda mezi spojovačkami

Pokud jste Emilku ještě nehráli, pak jste o ní určitě alespoň slyšeli. Jedná se o jednu z klasických her žánru, která už dlouhou dobu zůstává na vrcholu oblíbenosti. Prostě proto, že je kvalitně provedená, zábavná a přiměřeně náročná.

Narozdíl od jiných hledaček se může pochlubit i kvalitním příběhem. Herní systém je promyšlený a klade na hráče nemalé nároky. Grafická koncepce je velmi povedená a vtáhne vás do hry. Emilka Holubová má zkrátka samá plus!

Vydejte se s Emilkou za dobrodružstvím!

V téhle spojovačce vás čeká pět epizod, v nichž najdete více než čtyři desítky levelů, jejichž náročnost se stupňuje. Hra je v češtině a obsahuje nápovědu a tipy, jak hrát. Těšit se také můžete na různé bonusy a dávnověká kouzla, která vám budou dobrým pomocníkem v postupu hrou.

Emilka Holubová patří k tomu nejlepšímu, co se dá v rámci žánru spojovaček hrát, takže byste ji rozhodně měli vyzkoušet. Přidejte se k početnému zástupu fanoušků téhle mladé cestovatelky!

Emilka se slevou, nebo na kolekci!

Máte dvě varianty, jak Emilku právě v tuhle chvíli získat. Zaprvé s pěknou 25% slevou! Nezapomeňte při objednávce zadat do kolonky pro slevový kupón tajné heslo MILUJEME-EMILKU. Budete koukat, co se pak s celkovou cenou stane!

5679

Zadruhé potom Emilku Holubovou najdete na naší nové kolekci. Je na ní 12 hodně dobrých hledaček a tři další hry – a právě mezi nimi najdete i Emilku. Pokud milujete hledačky, ale rádi si odpočinete i u jiných herních žánrů, pak je kolekce 15 her to pravé pro vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *