Přeskočit na obsah

Zalíbila se vám spojovačka Řečtí hrdinové? Máme pro vás dvojku

Jednička Řeckých hrdinů – zábavné spojovačky, u nás měla velký úspěch, a proto vám určitě uděláme radost, když vám prozradíme, že máme i druhý díl – a právě jsme na něj vypsali slevu, takže ho můžete mít jen za 99 Kč.

Recti hrdinove 2 Olympia 1

Druhý díl je ještě lepší než první

Řečtí hrdinové jsou spojovačková série. Vaším úkolem tu bude spojovat jednotlivé herní kameny do trojic a tím je odstraňovat z herního pole a plnit další úkoly.

Ještě lepší však je, že touto činností budete získávat peníze na budování svého města. Po každém levelu vás tedy čeká výlet do města Olympie, které budete budovat skoro od začátku. Vaši lidé potřebují sýpky, cesty i divadla a zábavu. Vydělejte dost peněz na to, abyste jim to mohli dopřát a udělat z nich spokojené občany!

bohove 7
Obrázek ze hry Řečtí bohové 2

Příběh, nápad grafika

Řečtí hrdinové 2 přinášejí příběh o budování města, který vás bude provázet po celou dobu hraní. Střídají se tu levely, ve kterých hrajete hru spoj tři na opravdu hezky graficky vytvořených herních polích s budováním antického města.

Hra přináší téměř sto levelů a několik miniher mezi jednotlivými částmi hry. Ačkoli nejde o sběratelskou edici, najdete tam některé extras, které jsou typické pro sběratelky – třeba tapety na plochu.

Hra je vhodná pro celou rodinu, navíc obsahuje několik herních módů a režimů, takže bude výzvou pro zkušené hráče, ale zvládnou ji i ti, kteří hrají na oddech.

bohove 4
Obrázek ze hry Řečtí hrdinové 2

Omrkněte celou kolekci

U nás najdete hned tři díly Řeckých hrdinů a abychom vám jejich objednání usnadnili, vydali jsme je všechny na jedné kolekci. Najdete ji zde a můžete díky ní získat celou trilogii najednou.

image 10

Řečtí hrdinové 2: Olympia za 99 Kč

Dvojku Řeckých hrdinů najdete také na kolekci 43 her. Určitě už ji znáte – jsou tam desítky obsluhovaček, spojovaček, ale třeba i hledaček.

Jestli jsme vás nezlákali ani na jednu kolekci, ale chcete Řecké hrdiny 2 samostatně, pak jsou právě teď ve slevě a můžete je mít za 99 Kč, místo běžných 169 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *